Piłka nożna, Cristiano Ronaldo, Portugalia, kadra

i

Autor: AP Cristiano Ronaldo na zgrupowaniu kadry

Co za oferta!

Możesz zamieszkać u Cristiano Ronaldo! Wielkie luksusy, trzeba mieć w kieszeni grube tysiące

2023-04-15 22:54

Cristiano Ronaldo postawił na dość nieoczekiwaną decyzję! Portugalczyk, który występuje obecnie w Arabii Saudyjskiej, postanowił wystawić na wynajem swój wielki apartament umieszczony w Madrycie. Każdy, kto będzie chciał zamieszkać w miejscu, w którym piłkarz przebywał za czasów gry w Realu Madryt, będzie musiał wydać wielkie pieniądze. Luksusy zawarte w rezydencji zdają się to jednak rekompensować.

Cristiano Ronaldo znalazł się na celowniku mediów i to co ciekawe, nie ze względów sportowych. Sportowiec doszedł do wniosku, że wynajmie swoją luksusową rezydencję w Madrycie. Nieruchomość posiadająca 4 tys. metrów kwadratowych kosztuje, ale ma tak duże luksusy, że na pewno znajdzie swoich chętnych na wynajem i poczucie się na własnej skórze jak Ronaldo za czasów gry w Realu!

Cristiano Ronaldo chce wynająć swoją posiadłość. Prawdziwe luksusy

Cristiano Ronaldo przez najbliższy czas będzie z daleka od europejskiej piłki, to też podjął decyzję, aby wynająć swoją drogocenną posiadłość w Madrycie. Według informacji pdawanych przez media, każdy, kto rozważa zamieszkanie w miejscu należącym do legendy światowego futbolu, winien przygotować około 10 tysięcy euro miesięcznie! Cena może zwalać z nóg, ale sam dom jest wyposażony w luksusy, które trafią do nawet najbardziej wykwintnych gustów - w środku znajduje się dziewięć łazienek, siedem sypialni, główny apartament, gabinet masażu, siłownia i podgrzewany basen, a także ogród z otwartym basenem i jacuzzi. 

Sonda
Jak oceniasz przejście Cristiano Ronaldo do Al-Nassr?
Najnowsze