Największa gwiazda Gogglebox TTV ukrywała STARE ZDJĘCIE. Prawda wyszła na jaw przez Pudzianowskiego [ZDJĘCIA]

2020-10-22 8:27 ŁOLI
Krzysztof Radzikowski i Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/ Krzysztof Radzikowski/ Mariusz Pudzianowski

Ludzie się zmieniają i nie można temu zaprzeczyć. Każdy z nas ma na pewno jakieś zdjęcia, na których nie rozpoznałby sam siebie. W niektórych przypadkach jest zaskoczenie pozytywne, jednak w większości przypadków jest zupełnie inaczej. Teraz Mariusz Pudzianowski postanowił się pochwalił jednym z takich zdjęć, na którym znajduje się jeszcze jedna osoba - Krzysztof Radzikowski, którego większość z nas może kojarzyć z programu TTV Gogglebox.

Oglądanie starych zdjęć może być niezła rozrywką, gdy zaczyna doskwierać nas nuda. W naszych albumach możemy czasami natknąć się na prawdziwe perełki, na których nie poznalibyśmy ani siebie, ani członków naszej rodziny lub znajomych. Swoją galerię postanowił odkurzyć również Mariusz Pudzianowski, który pochwalił się swoim ostatnim odkryciem. Na fotografii oprócz niego znajduje się jednak ktoś jeszcze. Młodziutki wtedy Krzysztof Radzikowski. Znany nam obecnie przede wszystkim z udziału w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" strongman był wtedy daleki od tego, jak wygląda dziś, a u boku Mariusza Pudzianowskiego wyglądał co najmniej jak jego młodszy brat. Zobaczcie sami.

Fani obu strongmanów niemalże oszaleli to zobaczeniu fotografii. Większość z nich przypomniały się stare dobre czasy, kiedy Polacy zostawiali konkurencję daleko w tyle podczas kolejnych zawodów dla najsilniejszych ludzi na świecie. Któż nie oglądał wtedy kolejnych relacji z imprez, które relacjonowane były przez Irka Bieleninika.

Najnowsze