Narzeczona Cristiano Ronaldo bezczelnie wyśmiała Polaków! Okropne słowa, aż ciężko w to uwierzyć, to hańba

2022-01-28 16:26
Cristiano Ronaldo. Georgina Rodriguez
Autor: Instagram/ georginagio Narzeczona Ronaldo wyśmiała Polaków

Georgina Rodriguez, która od lat tworzy udaną parę z Cristiano Ronaldo i obecnie może pochwalić się większą popularnością niż wielu zawodowych piłkarzy, dorobiła się własnego show na platformie Netflix. Partnerka jednego z najlepszych piłkarzy na świecie zaliczyła tam jednak dość sporą wpadkę, którą mogła zirytować wielu fanów z Polski. Modelka w dość zaskakujący sposób przedstawiła bowiem higienę u Polaków.

Cristiano Ronaldo od kilku lat spędza swoje życie u boku Georginy Rodriguez, z którą dorobił się już nawet gromadki dzieci. Odkąd modelka z Argentyny pojawiła się u boku CR7, jej życie zmieniło się o 180 stopni i w zaledwie chwilę stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na świecie, bijąc swoją popularnością lwią część zawodowych piłkarzy, a jej konto na Instagramie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, przede wszystkim przez jej odważne zdjęcia. Teraz Georgina Rodriguez dorobiła się również własnego serialu na Netflixie, w którym opowiada o swoim życiu i o tym, jak poznała Cristiano Ronaldo. 

Żona Piotra Zielińskiego nie wytrzymała. Wymowne zdjęcie, poszła w ślady Lewandowskiej

Georgina Rodriguez wyśmiała polską higienę. Zaskakujące słowa narzeczonej Cristiano Ronaldo

W jednym z odcinków niespodziewanie pojawił się również polski wątek. Dlaczego? Otóż podczas kręcenia jeden ze scen, narzeczona Cristiano Ronaldo chciała pokazać, że jako jedna z nielicznych kobiet nie potrzebuje zbyt dużo czas na uszykowanie się. Georgina Rodriguez stwierdziła więc, że przed wyjściem wystarczy jej... "polski prysznic". Argentynka szybko została zapytana co oznacza ten termin i wyjaśniła go bez wahania. Okazuje się, że oznacza to odświeżenie miejsc intymnych oraz umycie pach. 

Tak naprawdę traktują Paulo Sousę w Brazylii! Prawda wyszła na jaw, tego nie doświadczał nawet w Polsce

Narzeczona Ronaldo bierze polski prysznic. Szokujące słowa usłyszał cały świat

Rodriguez szybko próbowała wyjaśnić, że w jej stronach zwrot też używany jest na porządku dziennym, podobnie jak "francuski prysznic", który ma oznaczać na dobrą sprawę to samo. Niemniej jednak, o ile nawet zdaniem narzeczonej Cristiano Ronaldo, zwrot ten nie miał negatywnego wydźwięku, widzowie na całym świecie mogli odnieść wrażenie, jakoby Polacy nie dbali o higienę i załatwiali wszystko jedynie za pomocą "polskiego prysznica", składającego się z obmyciem zaledwie kilku ważniejszych miejsc. 

Sensacyjne wieści w sprawie przyszłego selekcjonera reprezentacji Polski! Niespodziewany zwrot akcji, potworne zamieszanie

Zobaczcie, jak narzeczona Cristiano Ronaldo prezentuje się w seksownej bieliźnie, klikając w galerię poniżej

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze