Żona Piotra Zielińskiego nie wytrzymała. Wymowne zdjęcie, poszła w ślady Lewandowskiej

2022-01-28 14:00
Laura Zielińska
Autor: Instagram/ lauraslowiak Laura Zielińska

Laura Zielińska, prywatnie żona Piotra Zielińskiego oraz matka jego dziecka Maksymiliana, rzadko udziela się w mediach społecznościowych, nie poruszając raczej tematów związanych z polityką. Tym razem partnerka reprezentanta Polski zrobiła jednak wyjątek i poszła w ślady Anny Lewandowskiego, zamieszczając na swoim Instagramie wymowne zdjęcie, komentując przy tym śmierć młodej mamy z Częstochowy, która niedawno zmarła.

Zaostrzone przepisy prawa aborcyjnego w Polsce to jeden z najważniejszych tematów w życiu społecznym Polaków w ostatnich miesiącach. Liczny protesty oraz demonstracje na nic się jednak zdały, bowiem obowiązujące prawo nie zostało zmienione i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić w najbliższej przyszłości. Po marszach kobiet sprawa na pewien czas przycichła, jednak teraz znów o sprawie zrobiło się głośno przez śmierć młodej mamy z Częstochowy, która zmarła przed kilkoma dniami. Kobieta była w bliźniaczej ciąży. Na sytuację te zareagowała m.in. Anna Lewandowska oraz żona Piotra Zielińskiego, która podała dalej wymowne zdjęcie. 

Tak naprawdę traktują Paulo Sousę w Brazylii! Prawda wyszła na jaw, tego nie doświadczał nawet w Polsce

Wymowny post Laury Zielińskiej. Nie mogła siedzieć cicho, chodzi o aborcję

Na instastory Laury Zielińskiej, która na co dzień nie udziela się zbyt mocno w mediach społecznościowych, od czasu do czasu wrzucając zdjęcia ze swoim synkiem Maksymilianem, mężem Piotrem lub całą rodziną, tym razem pojawiło się wymowne zdjęcie odnoszące się do całej sprawy. Na fotografii, która pierwotnie pojawiła się na profilu Kingu Rusin możemy zobaczyć ciężarną kobietę przybitą do krzyża - na znak Jezusa Chrystusa. Ten zabieg ma przede wszystkim pokazać, że w myśl obecnych przepisów prawa, kobiety traktowane są jak męczennice, których życie zostaje poświęcane dla idei.

Robert Lewandowski nie mógł siedzieć bezczynnie. Wielki gest, fani dosłownie oszaleli, gdy to zobaczyli

Laura Zielińska o aborcji
Autor: Instagram/ lauraslowiak screen Laura Zielińska o aborcji

Żony piłkarzy zabierają głos w sprawie aborcji. Ważne słowa Anny Lewandowskiej

Śmierć młodej mamy z Częstochowy z początku tego roku, to nie pierwsza sytuacja, w której żony reprezentantów Polski zabierają głos w sprawie aborcji i tego, co dzieje się w Polsce. Już w poprzednim roku Anna Lewandowska udzieliła wywiadu portalowi gazeta.pl, w którym skomentowała tę sytuację. - Naprawdę nie mogę tego zrozumieć, jak w XXI wieku może dochodzić do takiej sytuacji, w której lekarze stoją przed wyborem: życie kobiety albo prokuratura. Nikt nie powinien zmuszać kobiety do heroizmu. Jestem osobą wierzącą, w sytuacji "próby" zapewne nie poddałabym się aborcji - ale jeśli od tego zależałoby moje życie i przyszłość moich córek? Nie wiem - wyznała wtedy żona Roberta Lewandowskiego.

Zdzisław Kręcina o angażu Andrija Szewczenki w kadrze Polski. Były sekretarz wprost o zarobkach dla Ukraińca

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze