Robert Lewandowski nie mógł siedzieć bezczynnie. Wielki gest, fani dosłownie oszaleli, gdy to zobaczyli

2022-01-28 10:23
Robert Lewandowski na Gali Mistrzów Sportu
Autor: WBF Robert Lewandowski na Gali Mistrzów Sportu

Najwięksi sportowcy w Polsce niejednokrotnie mieli już okazję udowadniać, że mają wielkie serce i chętnie pomagają potrzebującym, gdy tylko pojawi się taka okazji i nie inaczej jest w przypadku Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski postanowił po raz kolejny wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i podobnie jak wcześniej, wywołał tym ogromne zaangażowanie fanów.

O tym, że najlepsi sportowcy w Polsce mają ogromne serce mogliśmy przekonać się już niejednokrotnie, gdy największe gwiazdy sportu wspomagały potrzebujących, chociażby podczas poprzednich finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie inaczej jest oczywiście w tym roku, a na aukcjach WOŚP-u można znaleźć chociażby kewlar Bartosza Zmarzlika, w którym odnosił sukcesy podczas ostatnich miesięcy. Swoją cegiełkę, po raz kolejny postanowił dołożyć również Robert Lewandowski, który zgodnie z oczekiwaniami sprawił, że fani dosłownie oszaleli. Tym razem przedmioty należące do kapitana reprezentacji Polski znajdziemy aż na dwóch aukcjach.

Wielki rywal ocenił Roberta Lewandowskiego. Stawia go wyżej od Messiego i Benzemy

Robert Lewandowski znów pokazał wielkie serce. Kapitan reprezentacji Polski po raz kolejny wspomaga WOŚP

Lewandowski postanowił oddać bowiem na WOŚP smoking, w którym kilka tygodni temu odbierał statuetkę dla najlepszego polskiego sportowca ubiegłego roku, podczas ostatniej Gali Mistrzów Sportu. Ponadto, fani mogą licytować także korki "Lewego", w których ten strzelił przepięknej urody bramkę przewrotką, podczas meczu Ligi Mistrzów z Dynamem Kijów. Korki kapitana reprezentacji Polski z pamiętnego meczu Champions League cieszą się ogromną popularnością, a ich cena dochodzi już do 30 tysięcy złotych i wciąż rośnie. Smoking z ostatniej Gali Mistrzów Sportu z kolei osiągnął kwotą ponad czterech tysięcy.

Grzegorz Krychowiak stanął w obronie Igi Świątek! Ostry komentarz piłkarza, tysiące poparły jego wpis

Robert Lewandowski gra z WOŚP
Autor: Instagram/ _rl9 screen Robert Lewandowski gra z WOŚP

Kolejna licytacja Roberta Lewandowskiego hitem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Na dwa dni przed 30. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, korki Roberta Lewandowskiego robią prawdziwą furorę, dochodząc do niemal 30 tysięcy złotych. Śmiało można spodziewać się jeszcze, że kwota ta wzrośnie podczas 30. finału WOŚP. Przed rokiem kapitan reprezentacji Polski postanowił wystawić na licytację swoją koszulkę z meczu Ligi Mistrzów, przez którą fani również oszaleli. Wtedy kwota, za jaką wylicytowano trykot przekroczyła 100 tysięcy złotych. 

Wyścig z czasem w Lechu Poznań. Lider Ekstraklasy będzie miał problemy od samego startu rundy?

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze