Bartosz Zmarzlik nie wahał się ani chwili! Wielki gest żużlowca, niewielu zdecydowałoby się na takie poświęcenie

2022-01-19 12:35
Bartosz Zmalik
Autor: Cyfra Sport Bartosz Zmarzlik nie wahał się ani chwili

Bartosz Zmarzlik niejednokrotnie udowadniał już, że zalicza się do grona sportowców o wielkim sercu, którzy nie wahają się ani chwili, jeśli w grę wchodzi pomoc drugiemu człowiekowi. Jedna z legend polskiego żużla i tym razem postanowiła zrobić coś dobrego i wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy podczas 30. finału. Zmarzlik opublikował na Instagramie specjalny posty, w którym zdradził co przekaże na licytację jednocześnie pokazując, jak wielki ma gest.

Kolejny, 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami i podobnie jak w poprzednich latach, wydarzenie to zaczyna cieszyć się ogromna popularnością, a także przybywa osób, które chciałby zrobić coś dobrego dla innych i pomóc, jak tylko potrafią. W tym roku swoją cegiełkę znów postanowił dołożyć Bartosz Zmarzlik, przekazując na licytację jeden z jego kewlarów, który ma dla niego ogromne znaczenie. - Mam dla Was bardzo dobrą informację. Na licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazuję mój szczęśliwy kewlar z 2021 roku - napisał na Instagramie Bartosz Zmarzlik potwierdzając, że wspomoże Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy podczas 30. finału. 

Robert Kubica wraca na tor! Polak ma nowy zespół. Świetne wieści, fani będą przeszczęśliwi

Wielki gest Bartosza Zmarzlika. Żużlowiec znów pomoże potrzebującym

Zawodnik Stali Gorzów pokazał, że ma wielki gest, przekazując na licytację WOŚP kewlar, w którym przyszło mu odnosić wiele sukcesów podczas ostatniego roku i który przyniósł mu szczęście. - Ten kewlar to pewien wycinek historii polskiego żużla, gdyż właśnie w nim występowałem we wszystkich turniejach Grand Prix oraz w turniejach indywidualnych w 2021 roku. To właśnie w nim zdobywałem srebrny medal Indywidualnych Mistrzostw Świata, tytuł Indywidualnego Mistrza Polski, wygrywałem Kryterium Asów i Złoty Kask - wyznała legenda polskiego żużla zdradzając, jakie osiągnięcia widział kewlar, który trafi na licytację.

Valtteri Bottas zrobił sobie nagie zdjęcie na plaży! Pokazał wielką, uśmiechniętą kulę

Bartosz Zamrzlik znów pomaga potrzebującym

To nie pierwszy raz, kiedy Bartosz Zmarzlik zdecydował się wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przekazując na licytację przedmiot, który ma dla niego ogromne znaczenie. W 2016 roku dwukrotny mistrz świata postanowił przekazać na WOŚP swój medal drużynowego mistrza Polski z 2016 roku. Teraz Zmarzlik postanowił z kolei przekazać kewlar, który przyniósł mu dużo szczęścia w zawodach w 2021 roku. 

Anita Włodarczyk w sekundę zmieniła się nie do poznania! Nagranie wideo rozkłada na łopatki, co za metamorfoza

Zobaczcie, jak Bartosz Zmarzlik zabawił się w Roberta Lewandowskiego, klikając w galerię zdjęć

Sonda
Czy Bartosz Zmarzlik zdobędzie jeszcze mistrzostwo świata?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze