Tak naprawdę traktują Paulo Sousę w Brazylii! Prawda wyszła na jaw, tego nie doświadczał nawet w Polsce

2022-01-28 11:11
Paulo Sousa
Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Paulo Sousa bardzo szybko przekonał się na własnej skórze o tym, że trenerzy w Polsce nie mają łatwego życia i muszą radzić sobie z wieloma komentarzami na swój temat ze strony dziennikarzy, ekspertów i fanów. Portugalczykowi mogło się wydawać, że po porzuceniu Biało-czerwonych wszystko się zmieni... i miał rację. Brazylijczycy ujawnili bowiem jak Paulo Sousa jest traktowany w Brazylii i zdradzają, że tego nie doświadczał nawet w Polsce.

Kolejni selekcjonerzy reprezentacji Polski nie mają łatwego życia, musząc zmagać się z krytyką oraz licznymi komentarzami pojawiającymi się w mediach oraz w interecie, o czym na własnej skórze przekonał się chociażby Paulo Sousa. Po tym, jak Portugalczyk postanowił porzucić Biało-czerwonych, na byłego już selekcjonera polskiej kadry spadła prawdziwa lawina, a kibice i dziennikarze nie zostawili na nim suchej nitki. Paulo Sousa mógł liczyć na to, że po przeprowadzce do Brazylii i objęciu Flamengo wszystko się zmieni, i trzeba przyznać, że miał rację. Kibice z Ameryki Południowej traktują Portugalczyka zupełnie inaczej. 

Robert Lewandowski nie mógł siedzieć bezczynnie. Wielki gest, fani dosłownie oszaleli, gdy to zobaczyli

Ujawnili, jak traktują Paulo Sousę w Brazylii! Były trener reprezentacji Polski nie doświadczał tego w żadnym kraju

Prawdę o tym, jak w Brazylii traktowany jest Paulo Sousa, który już na stracie swojej pracy w Flamengo zafundował piłkarzom prawdziwe piekło, ujawniła jedna z tamtejszych dziennikarek. Okazuje się bowiem, że Portugalczyk może pochwalić się ogromną sympatią kibiców - na razie i na porządku dziennym są sytuację, w których trener jest zatrzymywany na ulicy przez fanów, którzy chcą zrobić sobie z nim zdjęcie oraz z jego sztabem trenerskim. -  Doświadczają czegoś, czego nie doświadczyli w żadnym innym klubie, nawet w reprezentacji Polski - napisała na Twitterze Raisa Simplicio.

Kulesza potwierdził rozmowy z Szewczenką! Ukraiński trener wciąż może zostać selekcjonerem polskiej kadry

Mocne wejście Sousy do Flamengo. Portugalczyk zafundował kibicom powtórkę z rozrywki

Wieść o tym, że Paulo Sousa przejmuje Flamengo sprawiła, że fani brazylijskiej drużyny niemalże oszaleli ze szczęścia, za nic biorąc sobie komentarze z Polski. Kibice reprezentacji Polski mogli przeżyć ogromne Deja vu, kiedy na pierwszej konferencji prasowej Portugalczyk słodził fanom nowej drużyny tak samo, jak próbował podlizywać się biało-czerwonym, chociażby cytując papieża Jana Pawła II. To wszystko sprawiło, że dziś Sousa cieszy się ogromną sympatią fanów, którzy chętnie robią sobie z nim zdjęcia na ulicy. 

Reprezentacja Polski może znaleźć się w fatalnej sytuacji. Rzecznik PZPN przedstawia czarny scenariusz

Sprawdźcie, ile zarabiał Paulo Sousa w Polsce, klikając w galerię zdjęć poniżej

QUIZ. Paulo Sousa: Ile zapamiętasz z jego kadencji?

Pytanie 1 z 11
Kogo zastąpił na stanowisku selekcjonera Paulo Sousa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze