Paulo Sousa

i

Autor: AP PHOTO Paulo Sousa

Paulo Sousa zafundował piłkarzom tortury! Brazylijczycy ujawnili terror Portugalczyka, już nic się nie ukryje

2022-01-21 20:02

Podczas swojej prezentacji w roli nowego trenera Flamengo oraz przy okazji pierwszych konferencji prasowych, Paulo Sousa w swoim stylu czarował fanów oraz piłkarzy brazylijskiego klubu. Nie minęło jednak dużo czasu, aby zawodnicy Flamengo mogli się przekonać, jaki naprawdę jest Portugalczyk. Brazylijczycy ujawnili, jakie piekło Sousa urządził swoim piłkarzom, dosłownie zajeżdżając ich przed rozpoczęciem sezonu.

Piłkarze Flamengo bez dwóch zdań nie mają łatwego życia pod wodzą Paulo Sousy. Po tym, jak Portugalczyk słodził wszystkim dookoła podczas konferencji prasowych, były selekcjoner reprezentacji Polski postanowił rządzić w brazylijskim klubie żelazną ręka, wprowadzając swoje pomysły do treningów Flamengo, co ma się nie podobać zawodnikom. Jedną z nowości wprowadzoną we Flamengo przez byłego selekcjonera polskiej kadry jest stosowanie odzieży sportowej z umieszczonym w niej chipem z GPS. Podczas treningu rejestruje on m.in. rytm serca zawodnika, liczbę pokonanych przez niego kilometrów, a także maksymalną szybkość osiąganą podczas startów.

Adam Nawałka odstawiony na boczny tor?! Nowy faworyt do objęcia reprezentacji Polski, sensacyjne ustalenia [TYLKO U NAS]

Paulo Sousa zajeżdża piłkarzy na treningach! Brazylijczycy ujawnili terror Portugalczyka

Portal UOL, relacjonujący pierwsze poczynania Sousy we Flamengo, wskazuje, że piłkarze klubu z Rio de Janeiro zostali zmuszeni do bardzo wczesnego wstawania. Odnotowuje, że odbywające się po przyjściu Sousy do klubu sesje treningowe rozpoczynają się o 8 rano, czyli o dwie godziny wcześniej niż dotychczas. Brazylijski portal O Globo zauważa z kolei, że podopieczni Sousy sprawiają wrażenie bardzo zmęczonych po dwóch tygodniach pracy w tym klubie 51-letniego Portugalczyka. Mowa tutaj o piłkarzach, którzy narzekają na "nogi z betonu" lub, że "brakuje im kolejnego płuca”.

Mateusz Borek specjalnie dla SE. Nawałka zrezygnuje sam? Zamieszanie może zakończyć się fatalnie dla kadry

Sprawdźcie, ile Paulo Sousa zarabiał w Polsce, klikając w galerię zdjęć poniżej

Paulo Sousa kręci na siebie bat? 

Jedno jest pewne. Wprowadzanie tak rygorystycznych zmian i niezwykle ciężkich treningów raczej rzadko kiedy przynosi korzyści. O ile w pierwszej kolejności Paulo Sousa może spodziewać się buntu ze strony swoich podopiecznych, którzy nie będą w stanie zasuwać na takich obrotach przez dłuższy czas, tak z czasem ogromny wysiłek może przyczynić się do wszelakich kontuzji i spadku wydajności piłkarzy Flamengo, co może z kolei przełożyć się na słabe wyniki i w konsekwencji podziękowanie Portugalczykowi. No chyba, że zdąży on sobie w tym czasie znaleźć kolejną pracę. 

Jan Bednarek zmieni latem klub? Dwa legendarne zespoły w grze, może być hit

Sonda
Czy Paulo Sousa był dobrym trenerem reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze