Paulo Sousa

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Paulo Sousa zmienny jak kobieta! Wypomnieli mu niedawne słowa, totalna kompromitacja

2021-12-26 17:09

Informacja o tym, że Paulo Sousa poprosił Cezarego Kuleszę o rozwiązanie jego umowy z reprezentacją Polski za porozumieniem stron spadła na kibiców Biało-czerwonych jak grom z jasnego nieba. Zachowanie Portugalczyka sprawiło, że ruszyła lawina, a kolejni dziennikarze i kibice nie zostawiali na selekcjonerowi suchej nitki. Przy okazji wyciągnęli mu również jego niedawne słowa.

Od kilku tygodni pojawiały się informacje o tym, że usługami Paulo Sousy zainteresowane są dwa brazylijskie kluby, Flemengo oraz SC Internacional. Pierwsze trzęsienie ziemi pojawiło się w wigilijny wieczór, gdy brazylijscy dziennikarze podali informacje, że jeszcze przed nowym rokiem Portugalczyk ma porzucić reprezentację Polski i przenieść się do Ameryki Południowej. O ile wtedy prezes PZPN wyznał, że Paulo Sousa nie zwrócił się do niego z prośbą o rozwiązanie umowy, tak zmienił zdanie już dwa dni później. 

Paulo Sousa bezlitośnie zaorany! Po porzuceniu reprezentacji Polski ruszyła lawina, mowa o bajerancie

Paulo Sousa chce opuścić reprezentację Polski

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, Cezary Kulesza poinformował na Twitterze, że Paulo Sousa zadzwonił do niego i poprosił o rozwiązanie jego umowy z porozumieniem stron. To sprawiło, że w mediach społecznościowych wybuchła ogromna burza, a dziennikarze i kibice nie mieli litości dla Portugalczyka, komentując jego zachowanie, nie zostawiając na selekcjonerze reprezentacji Polski suchej nitki. 

Wiemy, jak Cezary Kulesza zareagował na rezygnację Paulo Sousy! Wielka wojna rozpoczęta

Zobaczcie, jak dziennikarze zaorali Paulo Sousę za jego prośbę o rozwiązanie umowy, klikając w naszą galerię zdjęć

Wyciągnęli Paulo Sousie jego niedawne słowa, totalna kompromitacja

To jednak nie wszystko, bo jeden z internautów szybko wyciągnął niedawny wywiad Paulo Sousy, którego ten udzielił niecałe dwa tygodnie przed jego żenującą prośbą skierowaną do Cezarego Kuleszy. Wtedy, w programie "Prawda Futbolu" Portugalczyk przekonywał, że będzie selekcjonerem reprezentacji Polski walczył o bilet na nadchodzące mistrzostwa świata w Katarze podczas baraży, które zbliżają się wielkimi krokami. Jak widać, selekcjoner reprezentacji Polski postanowił zmienić zdanie i zająć się trenowaniem innej drużyny.

Kuriozalne słowa Sousy w rozmowie z Kuleszą. Zwodził Polaków za nos? Tak tłumaczył odejście

Sonda
Czy Paulo Sousa był dobrym trenerem reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze