Sensacyjne wieści w sprawie przyszłego selekcjonera reprezentacji Polski! Niespodziewany zwrot akcji, potworne zamieszanie

2022-01-28 14:32
Andriy Shevchenko
Autor: Tano Pecoraro/LaPresse /AP

Zamieszanie wokół nowego selekcjonera reprezentacji Polski trwa w najlepsze i do tej pory wciąż nie jest jasne, który z kandydatów miałby być najbliżej przejęcie kadry Biało-czerwonych. Po tym, jak niemal pewne było ogłoszenie Adama Nawałki, do gry wkroczył Andrij Szewczenko. Tutaj też mogło się wydawać, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, ale według najnowszych doniesień, Ukrainiec jednak wypada z gry.

Saga z następcą Paulo Sousy, który miałby przejąć Biało-czerwonych po tym, jak Portugalczyk porzucił polską kadrę i przeniósł się do brazylijskiego Flamengo trwa w najlepsze, a karuzela nazwisk kręci się dalej. Jeszcze niedawno niemal pewne było, że to Adam Nawałka ponownie przejmie Polaków, a z czasem faworytem Cezarego Kuleszy miał się stać Andrij Szewczenko. Ukrainiec miał nawet zarabiać w Polsce prawdziwe kokosy, o których mógł pomarzyć nawet Paulo Sousa. Teraz wydaje się jednak, że ta kandydatura również już jest nieaktualna. Według najnowszych informacji, Szewczenko nie zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski, a w grze ponownie mają zostać tylko polscy trenerzy. 

Żona Piotra Zielińskiego nie wytrzymała. Wymowne zdjęcie, poszła w ślady Lewandowskiej

Andrij Szewczenko nie zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski?! Szokujące doniesienia

Szokujące informacje podał Sebastian Staszewski. Według nich, problemem na drodze do podpisania Andrija Szewczenki z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jest umowa Ukraińca z Genoą, z której ten niedawno został zwolniony. - A. Szewczenko jest po słowie z @Czarek_Kulesza, ale szanse na rozwiązanie umowy z Genoą są marne (GCFC odmawia wypłaty odszkodowania) - napisał na Twitterze dziennikarz. Co za tym idzie, w grze o fotel selekcjonera ponownie mają liczyć się tylko Polacy - przede wszystkim Adam Nawałka oraz Czesław Michniewicz.

NIE PRZEGAP: Tak naprawdę traktują Paulo Sousę w Brazylii! Prawda wyszła na jaw, tego nie doświadczał nawet w Polsce

Polak kolejnym trenerem reprezentacji? Andrij Szewczenko wypada z gry

Takie doniesienia sprawiają, że na prowadzenie w wyścigu o fotel selekcjonera znów mógł wrócić Adam Nawałka, który jeszcze kilka tygodni temu był niemalże murowanym faworytem na to stanowisko. Ponadto, znów miał głośniej zrobił się o Czesławie Michniewiczu, który pod koniec ubiegłego roku został zwolniony z Legii Warszawa. Wciąż mówi się także chociażby o Janie Urbanie, który obecnie trenuje zabrzańskiego Górnika. Nazwisko nowego trenera najpewniej poznamy 31. stycznia - zgodnie z zapowiedziami Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Reprezentant Polski może zmienić klub i pobić rekord transferowy! Trafi do giganta?

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze