Rugby, Vincent Koch, rugbysta bez koszulki

Autor: ipla

Półnagi bohater na boisku. Zawodnik walczył z rywalami bez ubrania [WIDEO]

2017-12-20 17:53

Cóż za charakter?! To kolejny dowód na to, że rugby to sport dla prawdziwych mężczyzn, którzy imponują ambicją i wolą walki. Podczas jednego z meczów European Rugby Champions Cup Vincent Koch stracił koszulkę, ale w ogóle się tym nie przejął. Kontynuował grę bez górnej części garderoby, bez zastanowienia taranując kolejnych rywali. Zobaczcie wideo!

Mecz pomiędzy Clermont i Saracens dobiegał końca. Była 74. minuta, a na tablicy wyników widniał remis. Losy spotkania miały się rozstrzygnąć w kolejnych akcjach. Podczas zamieszania w młynie zawodnikowi gości rozszarpano koszulkę. Kiedy rugbysta zauważył, co się z nią stało, nie chciał, by ta przeszkadzała mu w grze, więc zrzucił ją z siebie i kontynuował mecz bez trikotu. Z nagim torsem brał udział w kolejnych akcjach. Co więcej, nawet na moment nie ustępował ze swą agresją. W pewnym momencie z takim impetem wpadł w rywala, że ten wypuścił piłkę z rąk.

W końcu gra została przerwana, a Koch mógł się ubrać. Mecz dokończył w swojej białej koszulce, ale jego wyczyny boiskowe uwieczniło nagranie. To prawdziwy pokaz męskiego charakteru i woli walki. Niestety, poświęcenie rugbysty nie do końca się opłaciło. Jego drużyna przegrała mecz European Rugby Champions Cup z francuskim Clermont 21:24.

Zobacz: Jest faworytem do złota, a wciąż ma konto bankowe dla nastolatków