Poważny cios dla Lewandowskiej. Śliczna żona polskiego piłkarza wybrała jej rywalkę

2019-10-16 11:49 JWa
Anna Lewandowska i Sara Boruc
Autor: East News Anna Lewandowska i Sara Boruc

Po dziewięciu miesiącach ciąży wiele kobiet marzy o jak najszybszym powrocie do dawnej figury. Nie inaczej jest w przypadku Sary Boruc. Wybranka serca Artura Boruca, znanego polskiego bramkarza, wcieliła w życie wymagający plan treningowy. Jej autorką jest... Ewa Chodakowska, a więc główna rywalka Anny Lewandowskiej do miana królowej polskiego fitnessu.

W przeszłości Anna Lewandowska trzymała się bardzo blisko z Sarą Boruc. Kobiety spędzały ze sobą czas między innymi podczas zgrupowań piłkarskiej reprezentacji Polski, podczas których towarzyszyły swoim ukochanym. Ostatnio jednak kontakty się poluzowały. Być może ze względu na to, że Artur Boruc zrezygnował z dalszej gry w drużynie narodowej i para rzadziej pojawia się w ojczyźnie, na co dzień mieszkając na Wyspach Brytyjskich. Czasu jest tym mniej, że zakochani wychowują małe dziecko - 5-miesięcznego Noaha. Po szczęśliwym rozwiązaniu Sara Boruc postanowiła szybko wrócić do formy. Nie postawiła jednak tym razem na pomoc Anny Lewandowskiej, a jej głównej zawodowej rywalki - Ewy Chodakowskiej.

Ewa Chodakowska i Sara Boruc znają się już całkiem długo. W ubiegłym roku znana i ceniona trenerka fitness nie mogła nachwalić się figury żony Artura Boruca. Użyła nawet słów, że Sara ma najlepsze ciało w całym naszym świecie celebrytów.

Sara Boruc w powrocie do formy wykorzystuje specjalnie przygotowaną formułę treningową przez Ewę Chodakowską. Nazywa się ona "Mission Beach Body". Sama zainteresowana poinformowała o tym swoje fanki na InstaStory.

Najnowsze