Piłkarz przerwał wywiad SEKSOWNEJ reporterce. To, co zrobił stało się hitem Internetu [WIDEO]

2019-10-16 10:25 DaO
Ołeksandr Zinczenko
Autor: Twitter/Soccer AM Ołeksandr Zinczenko

Po ostatnich meczach eliminacyjnych do mistrzostw Europy 2020 powiększyło się grono finalistów przyszłorocznej imprezy. Wśród nich znalazła się m.in. reprezentacja Polski. Awans wywalczyli także nasi wschodni sąsiedzi. Ukraina w ostatnich miesiącach spisuje się rewelacyjnie. Po zwycięstwie z Portugalią radość w ukraińskiej drużynie była ogromna, a w prawdziwy szał wpadł Ołeksandr Zinczenko, który stał się bohaterem Internetu.

Podopieczni Andrija Szewczenki w eliminacjach do Euro 2020 spisują się wręcz rewelacyjnie. W siedmiu dotychczasowych spotkaniach nie przegrali ani razu i tylko w jednym meczu stracili punkty. Na początku eliminacji bezbramkowo zremisowali z Portugalią. Kilka miesięcy później, w rewanżu w Kijowie, mistrzowie Europy zostali pokonani przez gospodarzy.

Ukraina potwierdziła tym samym, że jeśli utrzyma aktualną dyspozycję, może namieszać na przyszłorocznym turnieju. Jak na razie nasi wschodni sąsiedzi mają i tak powody do zadowolenia, bo na dwie kolejki przed końcem eliminacji są już pewni wyjazdu na Euro 2020. Radość po zwycięstwie z Portugalią była ogromna. Twarzą celebry stał się nieoczekiwanie piłkarz Manchesteru City, Ołeksandr Zinczenko.

Ukraiński pomocnik zrobił prawdziwe show przed kamerami telewizji. Najpierw cieszył się wraz z prześliczną prezenterką, Vladą Sedan, która prywatnie jest partnerką Zniczenki, a następnie wparował do studia telewizyjnego z kibicowskimi przyśpiewkami na ustach. Przerwał również wywiad swojego kolegi z reprezentacji. Jego wybuch radości przypadł do gustu internautom, a wideo obiegło już całą sieć.