Koszmarna pomyłka w diecie Lewandowskiej! Fanki narażone na straty

2019-10-15 12:04 JWa
Anna Lewandowska
Autor: East News Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to jedna z bardziej cenionych trenerek fitness w Europie. Jej plany dietetyczne oraz treningowe odmieniły życie już wielu kobiet. Jest jednak wciąż tylko człowiekiem i jak każdy z nas popełnia błędy. Niektóre z nich mogą odbić się na kieszeniach obserwujących konto żony Roberta Lewandowskiego na Instagramie. Ceny produktów, które pomieszały się pani Ani różnią się bowiem diametralnie.

Anna Lewandowska doskonale odnajduje się w roli swojego rodzaju przewodniczki kobiet, chcących zmienić swoje życie. Żona najlepszego polskiego piłkarza od dłuższego czasu daje rodaczkom porady, które pozwalają poczuć się lepiej we własnym ciele. Pani Ania nie ogranicza się tylko do rozbudowanych planów treningowych. Legendą obrosły już jej obozy, na których kobiety uczą się odpowiednich nawyków i są dodatkowo motywowane przez swoją idolkę. Anna Lewandowska chętnie dzieli się także przepisami na dietetyczne dania. Dzięki nim panie zachowują nie tylko atrakcyjną sylwetkę, lecz także czują się zdrowo. Zdarza się jednak, jak każdemu, że trenerka popełni błąd. Wtedy może dojść do sporych nieporozumień.

Anna Lewandowska pomyliła się w przepisie
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska pomyliła się w przepisie

Tak było w przypadku przepisu na łososia grillowanego. A może jednak na kurczaka? No właśnie. Tu urodziło się nieporozumienie. Na InstaStory pojawił się krótki przepis zatytułowany "Łosoś grillowany". Z początku wszystko szło dobrze. Kolejne składniki czyli:

  • łosoś świeży (mniam!)
  • cukinia
  • sól himalajska, pieprz
  • papryka czerwona ostra
  • tymianek

Zapowiada się wspaniale! Wtem! Przepis zaczyna się od: "Kurczaka przypraw i grilluj (...)". I w tym momencie wszystkie fanki mogły poczuć się nieco zmieszane. Czy lista zakupów poszła na marne?

Wydaje się, że nie. Prawdopodobnie to tylko zwykły błąd. Nie mniej jednak różnica może być odczuwalna dla kieszeni. Łosoś norweski świeży filetowany kosztuje bowiem około 50 złotych za kilogram, a kilogram piersi z kurczaka to koszt około 17 złotych.

Najnowsze