Anna Lewandowska w za dużych ciuchach i kosmicznych butach klaskała dla męża [ZDJĘCIA]

2019-10-14 9:59 JWa
Anna Lewandowska na meczu Polska - Macedonia
Autor: East News Anna Lewandowska na meczu Polska - Macedonia

Anna Lewandowska nie mogła opuścić tego meczu! W niedzielę żona najlepszego polskiego piłkarza pojawiła się na trybunach PGE Narodowego przy okazji spotkania Polska - Macedonia w eliminacjach Euro 2020. Gorący doping znanej trenerki fitness pomógł biało-czerwonym w wywalczeniu awansu. Po raz kolejny Lewandowska zadała szyku, pojawiając się na widowni w modnej odzieży oversize oraz niecodziennych butach.

Anna Lewandowska na każdym kroku wspiera swojego ukochanego męża. Robert Lewandowski z kolegami z reprezentacji w niedzielę walczył na PGE Narodowym z przeciwnikami z Macedonii w spotkaniu rozgrywanym w ramach eliminacji Euro 2020. Biało-czerwoni wygrali 2:0 i zakwalifikowali się do przyszłorocznego czempionatu Starego Kontynentu. Pani Ania mogła być więc dumna z męża, co chętnie okazywała w poziomu widowni. Po końcowym gwizdku uśmiech nie schodził z twarzy popularnej trenerki fitness, a jej ręce same składały się do oklasków pod adresem męża i jego partnerów z boiska. Uwagę fanów przyciągnął także strój żony piłkarza Bayernu Monachium, którym po raz kolejny zaskoczyła nawet wytrawnych znawców mody.

Ania Lewandowska udowodniła znowu, że na modzie zna się jak mało kto! Na jej ramionach zauważyliśmy modną kurtkę w stylu oversize, która jest nie tylko trendy, lecz także bardzo wygodna w noszeniu. Jeszcze większym hitem okazały się buty. Anna Lewandowska założyła wysokie obuwie w mocno futurystycznym stylu. Całość wyglądała doskonale!

Najnowsze