Prześliczna córeczka legendy ZDJĘŁA CIUSZKI i urządziła WYGIBASY. Robiła to na łódce! [WIDEO, ZDJĘCIA]

2020-04-01 10:54 JWa
Paulina Gretzky
Autor: Instagram / paulinagretzky Paulina Gretzky

Nic dziwnego, że to wideo bije rekordy popularności! Absolutnie zjawiskowa Paulina Gretzky zaprezentowała swoje wdzięki na luksusowej łódce. Zdjęła z siebie ubrania i w samym bikini tańczyła w towarzystwie przyszywanej siostry Samanthy Johnson. Legendarny hokeista Wayne Gretzky może być dumny z tak pięknej pociechy!

Paulina Gretzky ma obecnie 31 lat i związana jest z Dustinem Johnsonem. Jej ojciec - Wayne Gretzky - znany z hokejowych parkietów, może być dumny z córki. Pociecha to piękna kobieta, która dba o formę i chętnie chwali się efektami ciężkich ćwiczeń za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej instagramowym profilu znajdziemy sporo zdjęć w bikini, a ostatnio zaprezentowała na Tik Toku wideo. Na nagraniu widzimy jej wspólną zabawę z przyszywaną siostrą Samanthą Johnson.

Karol Kłos USUNIE konto na Twitterze? Żona wywołała zamieszanie! -> KLIKNIJ I ZOBACZ!

Atrakcyjne panie na krótkim materiale wideo wykonują szalony taniec w bikini. Wygibasy na luksusowej łódce zgromadziły mnóstwo polubień od zainteresowanych fanów. Obserwujący zostawili także pozytywne komentarze.

26-letnia mistrzyni świata zakażona koronawirusem. Zwróciła uwagę na ważną rzecz -> SPRAWDŹ!

59-letni Wayne Gretzky to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników tej dyscypliny na świecie. Oficjalna Encyklopedia NHL nazywa go nawet "najlepszym hokeistą wszech czasów". Kanadyjczyk uczestniczył w igrzyskach olimpijskich, a najważniejsi ludzie w kraju odznaczyli go kawalerem Orderu Kanady.

Super Raport 30 III

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze