Piłkarze Widzewa Łódź

Autor: Cyfrasport Piłkarze Widzewa Łódź

Chrobry - Widzew: NOKAUT w Głogowie! Gospodarze zmiażdżyli rywali z Łodzi

2020-09-10 22:20

Pewnym zwycięstwem Chrobrego Głogów zakończył się czwartkowy mecz tego zespołu w 1. Lidze z Widzewem Łódź. Tym samym utytułowany beniaminek wszedł w sezon okropnie, bo przed dwoma tygodniami uległ przecież Radomiakowi Radom aż 1:4. Do przerwy głogowianie prowadzili skromnie, jednym trafieniem, ale po zmianie stron boiska nie pozostawili już złudzeń, na czyje konto powinien powędrować komplet punktów.

Chrobry Głogów - Widzew Łódź 3:0 (1:0)

Bramki: Kolenc 7', Banaszewski 55', Lebedyński 90+1'

Żółte kartki: Juraszek 33', Ratajczak 45', Kolenc 49' - Możdżeń 50', Stępiński 77', Poczobut 81'

Chrobry: Bieszczad – Ilków-Gołąb, Juraszek, Praznovsky, Ratajczak – Bryła (82' Piotrowski), Cywka, Kolenc (71' Ziemann), Mandrysz (89' Michalec), Banaszewski – Kowalczyk (71' Lebedyński)

Widzew: Pawłowski – Kosakiewicz, Rudol (66' Nowak), Tanżyna, Stępiński – Ojamaa (66' Kun), Możdżeń (57' Mucha), Poczobut, Ameyaw (69' Czubak) – Michalski, (57' Fundambu) Robak

Chrobry Głogów - Widzew Łódź

KONIEC MECZU

Nokaut w Głogowie! Dziękujemy za uwagę.

90+3'

90+1'

NOOOOOOOKAAAAAAAAAAAAAAAUT! 3:0!

Lebedyński pokonuje Pawłowskiego strzałem z ostrego kąta!

89'

Michalec za Mandrysza.

87'

Jeszcze Widzew zablokowany w ataku!

85'

Nowakowi zabrakło niewiele! Ale tu już Widzewowi się chyba nic nie uda...

82'

Bryja za Piotrowskiego.

81'

Teraz ukarany Poczobut.

77'

Stępiński z żółtą kartką.

76'

Widzew powoli musi chyba akceptować porażkę.

74'

Czubak sprytnie złapany na spalonym.

71'

Ziemann i Lebedyński na murawie, zeszli Kolenc oraz Kowalczyk.

70'

Pawłowskiego próbowano zaskoczyć... lobemz  połowy boiska. Golkiper był czujny.

69'

Czubak za Ameyawa.

66'

Nowak i Kun za Rudola i Ojamę.

65'

Fenomenalna parada Pawłowskiego!

Mogło być już całkowicie po meczu.

63'

Fatalne, słabe rozegranie rzutu wolnego przez Widzew.

60'

Bieszczad fantastycznie wygrywa pojedynek z Robakiem!

57'

Fundambu i Mucha na boisku, już poza nim - Michalski i Możdżeń.

56'

Przy strzale bramkowym był rykoszet.

55'

53'

GOOOOOOOOOOOL! CHROBRY!

Banaszewski oddał strzał z dystansu, Pawłowski nawet nie zareagował - 2:0!

50'

Najpierw Kolenc, w kolejnej akcji Możdżeń - są żółte kartki.

49'

Widzew zaczyna od dośrodkowań, ale niecelnych.

46'

Druga połowa rozpoczęta bez zmian w obu składach!

PRZERWA

Póki co skromne prowadzenie gospodarzy - czekamy na drugą odsłonę!

45'

Dobra parada Pawłowskiego, strzelał Ilków-Gołąb.

43'

Robak dobijał strzał Możdżenia, ale uczynił to zbyt lekko.

39'

Strzał Ojamy, ale kiepskiej jakości.

38'

Druga linia Widzewa jest dziś bardzo nieprecyzyjna.

33'

Juraszek z żółtą kartką za faul.

33'

Bieszczad dobrze wyłapuje centrę Michalskiego.

30'

Jak na razie zadecydował dość niespodziewany gol Chrobrego. Chyba jednak błąd przy tym trafieniu popełnił Pawłowski.

29'

Kolejna akcja Widzewa spaliła na panewce - spalony.

26'

Od kilku minut nieco spokojniejszy obraz tego meczu. Widzewowi bardzo trudno o konkrety.

21'

Interwencja Pawłowskiego po dośrodkowaniu Cywki.

19'

Widzew przejął inicjatywę, ale na razie brakuje konkretów.

16'

Bezproblemowa interwencja Bieszczada.

14'

Przed chwilą minimalnie niecelny strzał Ameyawa - mógł być remis!

13'

10'

Bardzo trudne początki Widzewa w 1. Lidze.

9'

7'

GOOOOOOL! CHROBRY!

Jaka Kolenc oddał strzał z dystansu, piłka skozłowała przed Wojciechem Pawłowskim i wylądowała w bramce - 1:0!