Reprezentacja Polski w rugby

i

Autor: Instagram / pzrugby Reprezentacja Polski w rugby

Jest dementi!

Reprezentacja Polski nie weszła na pokład samolotu, bo sportowcy byli pijani? Nowe fakty! „Policja zaświadczała, że byli trzeźwi”

2022-11-06 15:32

Czy reprezentanci Polski nie weszli na pokład samolotu w Holandii, bo byli pijani? Tak twierdził dziennikarz Sławomir Kwiatkowski. Polski Związek Rugby stanowczo zaprzecza tym doniesieniom. W odpowiedzi stwierdzono, że pilot nie podał powodów odmowy wejścia na pokład, a zawodnicy byli trzeźwi.

Wielkie zamieszanie wybuchło w sobotni wieczór. Wszystko za sprawą wpisu dziennikarza TVP Sport Sławomira Kwiatkowskiego na Twitterze. - Reprezentacja Polski w Rugby nie została wpuszczona do samolotu z Amsterdamu do Gdańska. Powód: zbyt wielu pod wpływem alkoholu – napisał w mediach społecznościowych. Na wpis żartobliwie odpowiedział Czesław Michniewicz. Szybko pojawiła się informacja zaprzeczająca tym doniesieniom. Na Twitterze odniósł się do tego dyrektor sportowy ekipy.

Reprezentacja Polski zatrzymana na lotnisku! Wszystko przez alkohol?

Reprezentanci nie weszli na pokład samolotu, bo byli pijani? Nowe fakty!

Polski Związek Rugby stanowczo zaprzeczył tym doniesieniom i powołał się na słowa policjantów, którzy twierdzili, że zawodnicy byli trzeźwi i nie sprawiali problemów.

- W odpowiedzi na „doniesienia” Sławomira Kwiatkowskiego dotyczące naszych kadrowiczów: pilot nie podał powodów, dla których odmówił rugbistom wstępu na pokład. Policja na lotnisku zaświadczała, że nasi zawodnicy byli trzeźwi i nie sprawiali problemów. Teraz czekają na nowy lot do Polski… - czytamy na profilu Polskiego Związku Rugby na Twitterze.

Eska Summer City Olsztyn! Ukiel Rugby Beach Cup 2022

Mieli wszystko, ale ich kariery legły w gruzach!

Co poszło nie tak? Posłuchaj o utraconych szansach znanych zawodników!

Listen to "Od BOHATERA do ZERA - Janczyk, Adriano, Peszko. SUPERSPORT+" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze