Nie ma lipy?!

Robert Burneika sprzedaje swoje burgery. Sprawdziliśmy ceny w jego restauracji. Nie ma lipy!

2023-03-02 7:52

Wiele osób zestawiało go do kolejnej walki z Marcinem Najmanem. Na razie jednak Robert Burneika skupia się na swoich innych biznesach. Niedawno otworzył kolejną burgerownię. Restauracje spod znaku Burneika Burger odwiedzane są przez wielu fanów "Hardkorowego Koksa" i postronne osoby. Postanowiliśmy sprawdzić, ile trzeba zapłacić za jedzenie w jego restauracji. Co myślicie o tych cenach?

Niewielu kulturystów jest w Polsce tak dobrze znanych jak Robert Burneika. Popularny "Hardkorowy Koksu" zyskał popularność dzięki swojej internetowej działalności. 45-latek nie zapomina o tym, by dbać jednak nie tylko o sylwetkę, ale także swoje finansowe zabezpieczenie. Niedawno znów mierzył się w klatce, a jego rywalem był Robert "Robur" Orzechowski. Niestety, Burneice nie dopisało zdrowie, dlatego zamiast stawiać na karierę w sportach walki, "Hardkorowy Koksu" rozwija swoje biznesy.

Mariusz Pudzianowski pokazał klatkę piersiową i powiedział o zmęczeniu. Wystarczyło tylko wziąć to do rąk, wszystko wyznał

Robert Burneika sprzedaje swoje burgery. Ile trzeba za nie zapłacić?

Robert Burneika ma sieć własnych restauracji, w których skonsumować można burgery. "Burneika Burger" ma sześć lokalizacji - dwie w Warszawie i po jednej w Katowicach, Gdyni, Ząbkach i Starych Babicach. Postanowiliśmy sprawdzić, ile trzeba u niego zapłacić za burgery. Czy ceny zwalają z nóg? A może "nie ma lipy"?

Zobacz, jak wyglądają "Burneika Burger" w galerii poniżej.

Za burgery u Burneiki trzeba zapłacić od 33 złotych do nawet 55 złotych. W menu, które widnieje na stronie widzimy cztery pozycje - "Nie ma lipy", "Jest pompa", "Hardkorowy" i "Kanapeczka". Różnią się one ilością kotletów i rodzajem wykorzystanego mięsa. Zestawy z frytkami czy napojem to dodatek 10 złotych do podstawowej ceny.

Łukasz "Juras" Jurkowski bez ogródek: Nie sk**wię się dla pieniędzy! Patrzyłbym w lustro i...

Kim jest Robert Burneika?

Robert Burneika to jeden z najpopularniejszych polskich kulturystów. Dzięki swojej działalności w internecie odnalazł się także w świecie sportów walki. Stoczył cztery pojedynki - dwa na MMA Attack, jeden na KSW i jeden na High League. Pokonał Marcina Najmana, Dawida Ozdobę. Przegrywał z raperem "Popkiem" i Robertem "Roburem" Orzechowskim.

Juras szczerze o ofertach z freak-fightów: Nie sk**wię się dla pieniędzy!
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany