Rosjanka odgryzła palec kobiecie. Świadkiem dramatu była Polka

i

Autor: Shutterstock & Norman Rembarz / Wikipedia Rosjanka odgryzła palec kobiecie. Świadkiem dramatu była Polka

To stało się naprawdę

Rosjanka wpadła w szał i zaatakowała kobietę na rajskiej plaży. Wszystko na oczach mistrzyni z Polski, sceny jak z horroru

2023-02-02 18:47

Sceny jak z horroru na rajskiej plaży w Tajlandii! Egzotyczne wakacje zamieniły się w starcie z wściekłą Rosjanką, która wpadła w szał i przeszła do ataku. Jej ofiarą okazała się przyjaciółka... Moniki Sozanski, mistrzyni szpady pochodzącej z Polski. To właśnie 39-latka opowiedziała historię mrożącą krew w żyłach.

Nie tak miał wyglądać wypoczynek Moniki Sozanski i jej przyjaciółki, Angeliny. Sozanska pochodzi z Polski i jest córką byłego mistrza Polski w szpadzie, Piotra Sozańskiego. Od małego poszła w ślady ojca, który był też jej trenerem, jednak w dzieciństwie wyjechała z rodziną do Niemiec i to właśnie ten kraj reprezentowała przez większą część kariery. Jako niemiecka zawodniczka wzięła udział w igrzyskach olimpijskich w Londynie, a także stała się multimedalistką mistrzostw świata i Europy. Obecnie żyje na Bali, gdzie lubi spędzać czas z przyjaciółką, Angeliną. Pewnego dnia uznały, że odpoczną na plaży na wyspie Koh Phangan w Zatoce Tajlandzkiej. Nie spodziewały się, że zostaną zaatakowane w miejscu publicznym!

Rosjanka wpadła w szał i zaatakowała kobietę na rajskiej plaży. Istny horror!

Sozanska i jej przyjaciółka chciały skorzystać z puf przygotowanych dla turystów. W tym celu podeszły do wypoczywającej nieopodal pary i spytały o pozwolenie. Wtedy rozpoczął się dramat. - Ta kobieta, Rosjanka, jak furiatka rzuciła się na moją przyjaciółkę. Krzyczała na nią, popychała, szok. W pewnej chwili złapała Angelinę za rękę i ugryzła ją w palec. Po chwili wypluła odgryziony opuszek i uśmiechnęła się. Była cała we krwi - opowiedziała utytułowana szpadzistka w rozmowie z "Bildem". 

Do akcji musiała wkroczyć policja. Funkcjonariusze zatrzymali uciekających Rosjan, jednak kobieta nie miała przy sobie paszportu. Miała przynieść dokument na komisariat, ale wykorzystała okazję i nieporadność policji. Wraz z partnerem wyleciała do Malezji. Z kolei zaatakowana Angelina H. została przetransportowana łodzią do szpitala na sąsiedniej wyspie. Po tym wróciła do rodzinnej Anglii, gdzie lekarze będą starać się uratować jej palec przed amputacją.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na plaży?
Adwokaci Cezarego Kucharskiego o procesie z Robertem Lewandowskim

Czy Putin może wygrać tę wojnę?

Posłuchaj rozmowy z ekspertem!

Listen on Spreaker.
Najnowsze