SEKSBOMBA zadebiutuje na wielkich galach. Jej ciało będzie podziwiać miliony! [ZDJĘCIA]

2019-10-08 14:32 KG
Scarlett Bordeaux
Autor: Instagram Scarlett Bordeaux

Wrestling to dyscyplina bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych i Japonii. Od dekad rzesze fanów dopingują swoich ulubieńców a ci, zostają prawdziwymi gwiazdami. Hulk Hogan, "Stone Cold" Steve Austin, John Cena czy najlepiej zarabiający aktor w Hollywood Dwayne "The Rock" Johnson - oni wszyscy osiągnęli szczyt dzięki wrestlingowi. Dyscyplina ta zdominowana jest przez mężczyzn, choć od kilku lat do poważnego głosu dochodzą kobiety.

Z największą federacją wrestlingową na świecie - WWE, kontrakt podpisała Scarlett Bordeaux urodzona w Edgewater blondwłosa zapaśniczka. Jest to duży transfer w świecie zapasów. Amerykanka od kilku lat występowała w wielu wrestlingowych federacjach, teraz dołącza do brandu NXT.  Wcześniej walczyła m.in. dla Impact Wrestling, AAA czy Ring of Honor. 

Oprócz umiejętności, sławę zapaśniczce przynosi także nieprzeciętna uroda. Na swoich social mediach zawodniczka chwali się wrestlingowymi osiągnięciami, podróżami czy pięknym, wyrzeźbionym ciałem w skąpych strojach. Piękną Scarlett na Instagramie obserwuje ponad 250 tysięcy fanów! Teraz miliony będą mogły ją zobaczyć w akcji w ringu.

WWE liczy, że osoba Bordeux przyciągnie dodatkowych kibiców, gdyż od tygodnia środowe NXT ma poważnego rywala w postaci programu konkurencyjnej federacji AEW - Dynamite, a oba show odbywają się na żywo o tej samej porze. Brand NXT jest przepustką do głównych show WWE - RAW i SmackDown. W NXT występuje również Polak Babatunde Aiyegbusi.