Mundial 2014. Meksyk - Kamerun. Skandal! Nieuznane PRAWIDŁOWE gole [WIDEO]

2014-06-13 21:59

Do przerwy Meksyk bezbramkowo remisował w swoim pierwszym meczu na mundialu 2014 z Kamerunem. Wynik ten był jednak w największym stopniu zasługą sędziego. Kolumbijski arbiter zabrał Meksykanom dwa gole i mocno podgrzał atmosferę. Ostatecznie po golu Oribe Peralty w drugiej części meczu, Meksyk zwyciężył 1:0.

Wilmar Roldan w 11. i 30. minucie spotkania dopatrzyłsię dwóch spalonych Giovaniego dos Santosa. Najgorsze dla Meksykanów jest to, że obie bramki zostały jednak zdobyte prawidłowo, a sędziowanie tego spotkania stoi na dramatycznie słabym poziomie.

Przeczytaj: Meksyk - Kamerun. Nieuznany gol dla Meksyku! Zapis relacji NA ŻYWO z mundialu 2014

Do końca pierwszej połowy Meksykanie nie mogli pogodzić się z decyzjami Roldana, a selekcjoner Miguel Herrera kłócił się z sędzią technicznym. Arbiter nie uznał także jednej bramki dla Kameruńczyków. W tej sytuacji słusznie jednak dopatrzył się spalonego.