Super Sportowiec Czerwca: zagłosuj na Sobiesława Zasadę i wygraj pieniądze!

2021-07-01 13:13
Sobiesław Zasada w Rajdzie Safari
Autor: Materiały Prasowe Sobiesław Zasada w Rajdzie Safari

Sobiesław Zasada jest jednym z nominowanych w plebiscycie na Super Sportowca Czerwca. Po raz kolejny "Super Express" zaprasza do wspólnej zabawy. Nasi czytelnicy ponownie wybierają najlepszego sportowca lub sportsmenkę minionego miesiąca. Tym razem w finałowej trójce znalazł się najstarszy kierowca rajdowy świata, Sobiesław Zasada. Oddając głos na niego lub innego sportowca, macie szansę na wygranie 2000 złotych!

Sobiesław Zasada zdaniem redakcji „Super Expressu” zasłużył sobie na wyróżnienie i powalczy o miano Super Sportowca Czerwca. Legendarny polski kierowca rajdowy dokonał niespotykanej dotąd rzeczy – w wieku 91 lat wystartował w Rajdzie Safari odbywającym się w Kenii. Tym samym stał się najstarszym kierowcą w historii rajdowych mistrzostw świata! O miano najlepszego polskiego sportowca minionego miesiąca powalczy z siatkarzem Bartoszem Kurkiem i młociarzem Paweł Fajdkiem.

Jak zagłosować na Sobiesława Zasadę? Wystarczy wejść na TĘ STRONĘ, zaznaczyć jego nazwisko i zostawić dane w formularzu. Warto to zrobić, ponieważ jedna osoba spośród głosujących zostanie nagrodzona aż dwoma tysiącami złotych!

Głosowanie na Super Sportowca Czerwca trwa od 1 do 12 lipca. Zwycięskiego ogłosimy 14 lipca. Nagrodzonego głosującego przedstawimy dzień później, 15 lipca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze