Super Sportowiec Kwietnia: Lista zwycięzców. Sprawdź, czy wygrałeś 500 zł!

2021-05-15 12:15
Hubert Hurkacz
Autor: AP Hubert Hurkacz

Plebiscyt Super Sportowiec Kwietnia dobiegł końca! Sukcesów polskich sportowców nie brakowało, ale wygrany mógł być tylko jeden! Waszymi głosami najlepszy okazał się tenisista, Hubert Hurkacz. Nie tylko on został wyróżniony przez naszą redakcję! Dla sześciu głosujących przyznaliśmy nagrody pieniężne w wysokości 500 złotych. Pełną listę szczęśliwców prezentujemy poniżej.

Hubert Hurkacz nominację w plebiscycie Super Sportowiec Kwietnia „Super Expressu” i sport.se.pl wywalczył dzięki świetnemu występowi na turnieju ATP w Miami. W finale 4 kwietnia okazał się lepszy po dwóch setach od Jannika Sinnera. Świetnymi meczami na twardej nawierzchni w Stanach Zjednoczonych zaskarbił sobie sympatię kolejnych kibiców nie tylko w Polsce, lecz także w innych krajach. Jego rywalami byli inni wybitni sportowcy. Tenisista wyprzedził judoczkę Beatę Pacut oraz zawodnika MMA Mateusza Gamrota. Przedstawiciele sportów walki nie mieli jednak z "Hubim" większych szans!

Super Sportowiec Kwietnia: Zasady plebiscytu. Jak zagłosować i wygrać kasę?

Hubert Hurkacz. Otrzyma on od nas specjalną nagrodę. Tenisista nie będzie jedynym wyróżnionym przez naszą redakcję. Dla sześciu głosujących, którzy najciekawiej uzasadnili swój wybór przygotowaliśmy dodatkową nagrodę w wysokości po 500 zł! Zgodnie z regulaminem nagrodziliśmy osoby, które oddały głos na najlepszego Hurkacza.

Za nami drugi plebiscyt na najlepszego sportowca miesiąca. Super Sportowiec Kwietnia został wybrany, ale się nie zatrzymujemy! Już za niecały miesiąc będziecie wybierać Super Sportowca Maja. W czerwcu kolejna okazja na zgarnięcie kasy! Bądźcie czujni i czekajcie na informacje, które pojawią się w najbliższym czasie!

Lista zwycięzców w plebiscycie Super Sportowiec Kwietnia (nagroda po 500 zł):

  • Henryk G. - Serock
  • Stanisław K. - Głubczyce
  • Sandra Ż. - Wodynia
  • Izabela W. - Szydłowiec
  • Radosław G. - Międzyrzec P.
  • Mikołaj S. - Białystok

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy w kolejnych miesiącach!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze