Super Sportowiec Kwietnia: Zasady plebiscytu. Jak zagłosować i wygrać kasę?

2021-04-30 6:12 Jakub Waśko
Super Sportowiec Kwietnia Zasady plebiscytu. Jak zagłosować i wygrać kasę?
Autor: GRAFIKA SE Mariusz Trocewicz

Super Sportowiec Kwietnia to wyjątkowy plebiscyt, w którym do wygrania jest spora kasa! Jego zasady są bardzo proste. W skrócie: wystarczy wybrać swojego faworyta i uzasadnić swoją opinię. Każda z osób, która oddała głos na jednego z nominowanych, weźmie udział w losowaniu jednej z sześciu nagród pieniężnych. Sprawdźcie zasady plebiscytu Super Sportowiec "Super Expressu".

Super Sportowiec Kwietnia to kolejna edycja wyjątkowego plebiscytu "Super Expressu" i sport.se.pl. Co miesiąc przedstawiamy kilka nazwisk, które swoimi sportowymi osiągnięciami zasłużyły na nominację. Spośród nich nasi Czytelnicy wybierają najlepszego. Ten nagradzany jest wyjątkowym prezentem. Każdy kto weźmie udział w głosowaniu na Super Sportowca, będzie miał okazję wygrać atrakcyjną nagrodę finansową.

Sprawdź: Rusza plebiscyt Super Sportowiec Kwietnia. Za głosowanie czekają nagrody!

Na Super Sportowca Kwietnia można głosować W TYM MIEJSCU. Zasady są proste. Należy wybrać nazwisko naszego faworyta, a następnie w formularzu uzasadnić ocenę. Później trzeba wypełnić dane kontaktowe. Głosowanie potrwa od 30 kwietnia do 12 maja. Super Sportowiec Kwietnia zostanie ogłoszony 13 maja.

Sprawdź: Super Sportowiec Kwietnia: Wygraj 500 złotych i wybierz najlepszego! To dziecinnie proste!

Ze wszystkich głosujących wybierzemy sześć osób, które otrzymają nagrody po 500 złotych. Kryterium to uzasadnienie swojego wyboru. Wybierzemy dziesięć najciekawszych i najbardziej trafnych opinii. Nie ma przy tym znaczenia czy oddacie głos na zwycięzcę plebiscytu Super Sportowiec Kwietnia, czy na zawodnika, który zajął dalsze miejsce. Listę laureatów ogłosimy 14 maja. O miano Super Sportowca Kwietnia walczą: zawodnik MMA Mateusz Gamrot, tenisista Hubert Hurkacz i judoczka Beata Pacut.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze