Super Sportowiec Maja: Wygraj 2000 złotych i wybierz najlepszego! To dziecinnie proste!

2021-06-01 9:43
Robert Lewandowski, Iga Świątek, Aleksander Śliwka
Autor: AP, Tomasz Radzik Robert Lewandowski, Iga Świątek, Aleksander Śliwka

Głosowanie na Super Sportowca Maja! Kolejna edycja plebiscytu "Super Expressu" już się rozpoczęła. Nie czekajcie i już dzisiaj oddajcie swój głos na najlepszego, Waszym zdaniem, zawodnika lub zawodniczkę miesiąca. Warto wziąć udział w zabawie, ponieważ przewidziano w niej nagrodę w wysokości 2000 złotych! Partnerem plebiscytu Super Sportowiec Maja jest firma Lotos.

Super Sportowiec Maja to plebiscyt, w którym na sześć osób czekają atrakcyjne nagrody. Jak je zdobyć? To bardzo proste! Wystarczy wejść na TĘ STRONĘ, oddać głos na swojego faworyta bądź faworytkę i wypełnić formularz. Na jednego z głosujących czeka nagroda w wysokości 2000 złotych. Partnerem plebiscytu Super Sportowiec Maja jest firma Lotos.

W czerwcu swój głos możecie oddać na kogoś z trójki: Robert Lewandowski, Iga Świątek i Aleksander Śliwka. Wszyscy troje błysnęli w poprzednim miesiącu i według redakcji sportowej "Super Expressu" zasłużyli, by znaleźć się w gronie nominowanych.

Głosowanie na Super Sportowca Maja trwa od 1 czerwca. Zakończy się 12 czerwca. Najlepszego sportowca z Polski w poprzednim miesiącu ogłosimy 14 czerwca. Zwycięzcę nagrody 2000 złotych opublikujemy 15 czerwca.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze