Sylwia Dekiert

i

Autor: Instagram/Sylwia Dekiert Sylwia Dekiert

Gorące zdjęcie!

Sylwia Dekiert rozgrzała publiczność. Kiedy zobaczyliśmy jej długie nogi, opadła nam szczęka, mamy gorące zdjęcie

2022-08-26 18:21

Sylwia Dekiert postanowiła pochwalić się wyjątkowo gorącym zdjęciem na swoich mediach społecznościowych. Uwielbiana prezenterka TVP tuż przed spotkaniami Rakowa Częstochowa i Lecha Poznań w eliminacjach Ligi Konferencji UEFA zamieściła na swoim Instagramie wyjątkowo piękne zdjęcie, na którym prezentuje swoje długie i pociągające nogi. Kiedy to zobaczycie, nie będziecie mogli ukryć zachwytu.

Sylwia Dekiert postanowiła pokazać swoje wyjątkowo gorące zdjęcie. Gwiazda sportowej redakcji telewizji TVP tuż przed meczami Rakowa Częstochowa i Lecha Poznań w europejskich pucharach, zamieściła wyjątkowo gorące zdjęcia na swoim Instagramie, pokazując swoje długie i ponętne nogi. Obok takiego widoku nie da się wprost przejść obojętnie, dziennikarka może się pochwalić naprawdę wspaniałą urodą.

Anna Kurek wyjawiła przyszłość męża. Wszystko się wyjaśniło, to tam zagra reprezentant Polski

Sylwia Dekiert czaruje swoich fanów. Gorące zdjęcie pojawiło się na mediach społecznościowych dziennikarki

Sylwia Dekiert jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego sportu. Przepiękna dziennikarka stacji telewizyjnej TVP od lat zapewnia kibicom fachowe prowadzenie studiów przedmeczowych, a przy okazji czaruje swoją wielką urodą. Tym razem, gwiazda postanowiła pokazać swoje wyjątkowo piękne zdjęcie na mediach społecznościowych tuż przed starciami Rakowa Częstochowa i Lecha Poznań. Prezenterka odsłoniła swoje piękne i długie nogi, a ich widok rozbudził wyobraźnię fanów, którzy dali upust swoim emocjom komplementując dziennikarkę w komentarzach pod zdjęciem.

Tak Kamila Wybrańczyk nazywa swojego ukochanego. Pokazała jego zdjęcie i prawda wyszła na jaw, nie mogła wyjść z zachwytu

Aby zobaczyć zdjęcia Sylwii Dekiert na wakacjach, przejdź do galerii poniżej.

Sylwia Dekiert obsypana komplementami. Fani nie mogli przejść obok tego obojętnie

Zdjęcie zamieszczone przez Sylwię Dekiert na Instagramie okazało się prawdziwym hitem platformy społecznościowej i zostało polubione już przez ponad 2 tysiące internautów. Fani nie ukrywają, że dziennikarka na zdjęciu zaprezentowała się wyjątkowo korzystnie.

- Ja tak wczoraj popatrzałem na Ciebie podczas Sportowego wieczoru i stwierdziłem, że jesteś polską Demi Moore Sylwio polskiej sceny sportowej...dzięki - napisał jeden z fanów Sylwii Dekiert pod zdjęciem.

Sylwia Dekiert o Euro i igrzyskach
Sonda
Czy podoba Ci się Sylwia Dekiert?
Najnowsze