Bartosz Kurek, Anna Kurek

i

Autor: Instagram/Bartosz Kurek Bartosz Kurek z żoną Anną Kurek

Wszystko jasne!

Anna Kurek wyjawiła przyszłość męża. Wszystko się wyjaśniło, to tam zagra reprezentant Polski

2022-08-26 17:11

Anna Kurek postanowiła wyjawić przyszłość swojego męża! Bartosz Kurek, który ostatnimi czasy rozglądał się za nowym pracodawcą, miał już podjąć decyzję w sprawie przyszłości. Sekret wyjawiła jego ukochana, Anna Kurek, która podzieliła się na mediach społecznościowych zdjęciem, które mówi wszystko.

Anna Kurek postanowiła wyjawić sekret swojego męża! Okazuje się, że wiemy już, gdzie zagra gwiazdor siatkarskiej reprezentacji Polski, a cała prawda o przyszłości siatkarza wyszła przy okazji publikacji jego małżonki na mediach społecznościowych. Zapowiada się na to, że Kurek będzie występował z dala od Polski.

Tak Kamila Wybrańczyk nazywa swojego ukochanego. Pokazała jego zdjęcie i prawda wyszła na jaw, nie mogła wyjść z zachwytu

Anna Kurek zdradziła tajemnicę męża. Wszystko przez media społecznościowe

W trakcie ostatnich miesięcy zaobserwować mogliśmy, że Bartosz Kurek wraz ze swoją żoną opuszczają Japonię, aby siatkarz mógł znaleźć nowego pracodawcę. Była siatkarka regularnie informowała o postępach względem opuszczenia azjatyckiego kraju, a także pojawiała się we Włoszech i w Polsce. Jednak Kurek nie zagra ani w Italii, ani w ojczyźnie, a wybierze zupełnie inny kierunek, a tak przynajmniej przekonuje jego małżonka. W mediach społecznościowych ukochanej gwiazdora siatkarskiej reprezentacji Polski pojawiło się zdjęcie, które odsłania kulisy transferowej decyzji siatkarza. Będziecie zaskoczeni.

Zmiana na karcie walk FAME MMA 15! Jacek Murański stoczy drugą walkę, oficjalne potwierdzenie

Aby zobaczyć, jakim tatuażem może pochwalić się Anna Kurek, przejdź do galerii poniżej.

To tu zagra Bartosz Kurek. Anna Kurek nie ma cienia wątpliwości

Okazuje się, że Bartosz Kurek w najbliższym czasie nie opuści Japonii, gdyż jego żona powiedziała, że następny rok spędzi wraz z mężem w kraju kwitnącej wiśni. Jej słowa i publikacja na mediach społecznościowych pokazują, że to właśnie ten kierunek będzie najprawdopodobniej obrany przez jej ukochanego.

- Jeśli jeszcze nie wiecie gdzie spędzę kolejny sezon (tak, moje życie składa się z sezonów) to na zdjęciu macie odpowiedź - napisała Anna Kurek.

Bartosz Kurek cieszy się ze zwycięstwa nad Włochami
Sonda
Czy podoba Ci się Anna Kurek?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze