Gol, bramka, piłka nożna

Autor: Eastnews

Szalony gol w 3. lidze. Piłkarz ŁKS-u Łódź trafił... z połowy boiska! [WIDEO]

2016-04-11 13:26

Takie rzeczy tylko w 3. lidze! ŁKS Łódź już od kilku dobrych lat nie gra w Ekstraklasie, ale w ostatnim meczu zaprezentował się tak, jakby miał do niej znów awansować choćby zaraz. Łodzianie rozgromili Broń Radom 8:0, ale nie to przykuło największą uwagę, a ostatnia bramka w meczu. Padła ona po strzale... z połowy boiska!

W polskich niższych ligach czasem dzieją się takie rzeczy, że nie potrafiliby tego wyjaśnić nawet eksperci z Archiwum X. Piłkarze potrafią przez 90 minut kopać się po nogach (dobrze, że nie po czołach), by w ostatniej akcji meczu zdobyć kapitalnego gola po indywidualnej akcji w stylu Messiego, przewrotce, czy strzale w okienko z 40 metrów.

Ekstraklasa: Kto zagra w grupie mistrzowskiej? Ktokolwiek zadecyduje, będzie chaos! [ANALIZA]

ŁKS Łódź w ostatniej kolejce nieco zaprzeczył temu typowemu obrazowi 3. ligi, bo efektownie i efektywnie grał przez całe spotkanie. Gospodarze wygrali z Bronią Radom aż 8:0, ale uwagę wszystkich przykuła ostatni gol. Do rzutu wolnego tuż przy linii środkowej boiska podszedł bowiem Przemysław Kocot i postanowił, że strzeli sobie na bramkę. Nie wiemy, czy kopnął na wiwat, czy faktycznie tak celował, ale trzeba przyznać jedno - wyszło imponująco.

Chłopie, szykuj się na powołanie do reprezentacji. Jeśli selekcjoner Adam Nawałka zobaczy to nagranie, będzie miał już jednego pewniaka do wyjazdu na Euro 2016.