Tajemniczy ślub Korzeniowskiego z 6 lat młodszą ukochaną. Wyjątkowa suknia ślubna [ZDJĘCIA]

2019-11-10 18:23
Robert Korzeniowski wziął ślub
Autor: Marek Kudelski Robert Korzeniowski wziął ślub

Wiadomość o tym ślubie, do końca była utrzymana w tajemnicy! Znany sportowiec Robert Korzeniowski 9 listopada wziął ślub z 6 lat młodszą piękną ukochaną. Zakochana para pobrała się o godzinie 17:00 w sali na pierwszym piętrze Hotelu Europejskiego w Warszawie. Na ślubie obecni byli tylko najbliżsi pary, rodzina i przyjaciele. To była wyjątkowa uroczystość! Mamy zdjęcia.

Robert Korzeniowski ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Czterokrotny złoty medalista olimpijski wziął ślub z 6 lat młodszą partnerką, Justyną. Para pobrała się w Hotelu Europejskim w Warszawie, 9 listopada o godzinie 17:00. Świadkami wydarzenia było około 50 najbliższych osób młodej pary. Wśród gości był między innymi, Apoloniusz Tajner z żoną. Pół roku temu "Korzeń" z Justyną byli gośćmi na ślubie i weselu Apoloniusza  z młodszą o 36 lat Izabelą.

Ślub trwał około pół godziny. Po nim, w jednej z sal hotelowych rozpoczęło się kameralne wesele.

Państwo młodzi przyznali, że weselenie nie potrwa długo, bowiem oboje wezmą udział w Biegu Niepodległości 11 listopada. Jak się dowiedzieliśmy, Robert Korzeniowski i jego piękna żona nie wybierają się także w podróż poślubną, ponieważ jak powiedzieli, i tak dużo podróżują. To co szczególnie zwraca uwagę to wyjątkowa i zjawiskowa suknia ślubna panny młodej. Pani Justyna postawiła na oryginalność i wybrała na ten najważniejszy dzień w życiu... różową suknię ślubną. 

Młodej parze życzymy wielu lat w szczęściu i miłości!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze