Marina Łuczenko

i

Autor: AKPA Marina Łuczenko porusza temat, związanego ze swoim stanem zdrowia

ale widok!

Tak żona Szczęsnego wyglądała w przeszłości. Marina Łuczenko zachwyciła nagraniem, wiele kobiet może jej tego zazdrościć

2023-02-01 12:16

Marina Łuczenko-Szczęsna lubi bawić się kreacjami i często zmieniać swój wygląd. Nic dziwnego, bowiem artystka nie raz zmienia image do kolejnych nagrywanych przez siebie teledysków. Teraz na swoim Instagramie pochwaliła się nagraniem, na którym widać jedną z jej nietypowych fryzur.

Marina Łuczenko-Szczęsna w ostatnim czasie nie może narzekać na nudę. Przed mundialem nagrała specjalny utwór, mający zagrzewać do walki naszych zawodników, a w trakcie samej imprezy razem z synem dopingowała mocno swojego męża, który świetnie spisywał się w każdym meczu. Później oboje pojawili się na Sylwestrze w Zakopanem, a niedawno piosenkarka uczestniczyła w Gali Mistrzów Sportu, gdzie zastępowała swojego ukochanego, który był nominowany do nagrody Sportowca Roku.

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała zjawiskową fryzurę. Odbiera mowę

Żona Wojciecha Szczęsnego chętnie korzysta z mediów społecznościowych i nic dziwnego – dzięki temu może trafiać do szerszego grona odbiorców, co dla piosenkarki jest oczywiście niezwykle ważne. W trakcie kariery Marina Łuczenko wielokrotnie zmieniała swój wygląd na potrzeby kolejnych produkcji. Tym razem postanowiła przypomnieć, jaką fryzurą zachwycała jakiś czas temu.

Piosenkarka udostępniła nagranie z profilu znanego stylisty fryzur. Na krótkim wideo można zobaczyć prawdziwe arcydzieło na głowie Mariny Łuczenko-Szczęsnej, ale w oczy rzuca się przede wszystkim to, jak długimi włosami mogła pochwalić się żona polskiego piłkarza. Z pewnością wiele kobiet chciałoby móc pochwalić się takimi włosami, jak ona.

Marina Łuczenko-Szczęsna

i

Autor: Instagram / marina_official Marina Łuczenko-Szczęsna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze