Tej piękności sport nie jest obcy! Znana gwiazda wyciska hantle i staje na głowie [ZDJĘCIA]

2020-05-22 16:20 MSo
Lorena Gomez
Autor: Instagram / Lorena Gomez Lorena Gomez

Na co dzień przede wszystkim popisuje się swoim znakomitym głosem. Lorena Gomez to popularna hiszpańska piosenkarka, której w rozwoju kariery znacząco pomógł występ na Eurowizji. Sport nie jest jej jednak obcy - szybko wraca do formy po urodzeniu dziecka, z pewnością pomaga jej w tym aktywność fizyczna. Nieraz chwaliła się wyciskaniem hantli.

Coraz więcej znanych osób chwali się swoją aktywnością fizyczną, także w trakcie ciąży. Piosenkarka Lorena Gomez przebiła się do świadomości fanów po występie na Eurowizji w 2010 roku. Gwiazda estrady ostatnio urodziła dziecko, z którym wróciła już do domu. Powoli, krok po kroku, wraca także do formy! Wszystko dzięki regularnym treningom, także w stanie błogosławionym.

Ale WPADKA! Cały internet śmieje się z klubu reprezentanta Polski [ZDJĘCIE]

- Unikatowe i niemożliwe do porównania uczucie. Niesamowite uczucie, niezrównane z niczym innym. Prawda, mamusie? - napisała na Instagramie pod zdjęciem, na którym karmiła swoje dziecko piersią. Wcześniej w mediach społecznościowych publikowała różne fotografie, na której widać było jej aktywny styl życia. Świadomość kobiet w kwestii treningów i uprawiania sportu w trakcie ciąży się zmienia. I bardzo dobrze!

Najnowsze