Adrianna Śledź - Julia Jaroszewska

i

Autor: Instagram / punchdownfight Adrianna Śledź - Julia Jaroszewska

TOTALBet Punchdown 4: Zapowiedziano kolejny hit na gali walk na "liście"! Będzie nie jedna, a dwie walki kobiet!

2021-05-19 18:24

TOTALBet Punchdown 4 już niedługo i włodarze gali walk na liście odkrywają przed nami kolejne karty. Jak się okazuje, na TOTALBet Punchdown 4 będziemy świadkami nie jednej, lecz dwóch walk, w których zmierzą się ze sobą kobiety. Z informacji podanych w mediach społecznościowych dowiadujemy się, że w jednej z walk wieczoru naprzeciwko siebie staną dwie piękne gwiazdy telewizji – Adrianna Śledź oraz Julia Jaroszewska.

TOTALBEt Punchdown 4 swoim rozmachem zamierza przyćmić poprzednią galę, na której mogliśmy oglądać m.in. Bonusa BGC czy starcie Anastasiyi z Moniką Godlewską. Teraz włodarze federacji organizującej walki na „liście” zamierzają przygotować nie mniejsze hity. Już teraz wiadomo, że do TOTALBet Punchdown dołączyła znana pięściarka, była mistrzyni świata w boksie, Ewa Piątkowska. Co więcej, na gali TOTALBet Punchdown 4 zobaczymy także pierwszy na świecie slapfight w wykonaniu niskorosłych. Jak się okazuje, to nie był koniec niespodzianek, ponieważ teraz okazało się, że 22 maja do walki staną także dwie piękne gwiazdy telewizji – Adrianna Śledź i Julia Jaroszewska.

Maksymilian "Max" Leśniak przed TOTALbet Punchdown 4

TOTALBet Punchdown 4 zaskakuje na każdym kroku

Okazuje się, że walka na „liście” jest atrakcyjna nie tylko dla wielkich facetów, ale też dla pięknych kobiet. Na kilka dni przed galą TOTALBet Punchdown 4 włodarze federacji poinformowali, że 22 maja odbędą się dwie walki kobiece. Na nadchodzącej gali będziemy świadkami walki, która wyłoni rywalkę dla Ewy Piątkowskiej, która niedawno dołączyła do federacji. O prawo walki z byłą mistrzynią świata w boksie powalczą Monika "Waldek" Rozmuz-Quandt i Aleksandra "Cyganka" Jaworska. Kolejnym pojedynkiem będzie zaś starcie pomiędzy Adrianną Śledź i Julią Jaroszewską.

Adrianna Śledź jest znana z występów w popularnym programie telewizyjnym „Love Island – Wyspa Miłości”. Jej rywalka, Julia Jaroszewska, jest piosenkarką, ale także ma za sobą występy na szklanym ekranie, ponieważ brała udział w… „Projekcie Lady”, w którym dotarła do finału. Pojedynek dwóch pięknych pań zapowiada się niezwykle interesująco!

Gala TOTALBet Punchdown 4 dostępna będzie tylko w systemie PPV! Wykup dostęp już teraz, klikając w ten link!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze