Krystian Wilczak, Ewa Piątkowska

i

Autor: Instagram/punchdownfight Krystian Wilczak, Ewa Piątkowska

PunchDown sięga po gwiazdy! Mistrzyni świata i gwiazdor FAME MMA w federacji!

2021-04-28 18:27

Ostatnia gala PunchDown odbiła się szerokim echem i cieszyła się dużą popularnością wśród fanów. Walki "na liście" dostarczyły wielkich emocji, a kolejne wydarzenia zapowiadają się bardzo ekscytująco. Włodarze federacji nie marnują bowiem czasu i ściągają do siebie kolejne gwiazdy. Niedawno pojawiły się dwa nowe nazwiska, które na pewno zrobią duże wrażenie. Do PunchDown dołączyli Krystian Wilczak oraz Ewa Piątkowska.

Najpierw mieszane sztuki walki, potem starcia na gołe pięści, a teraz pojedynki na "liście". Tak rozwija się scena sportów walki w Polsce. Federacja PunchDown to w kraju nad Wisłą powiew świeżości i czegoś, czego jeszcze nie było. Mimo że rynek jest już bardzo mocno obsadzony ostatnia gala PunchDown cieszyła się ogromną popularnością i można bez wątpienia stwierdzić, że zakończyła się sukcesem. Kibice, którzy zdecydowali się wykupić transmisję PPV zobaczyli wiele ciekawych pojedynków. Na gali nie zabrakło znanych twarzy. Udział w wydarzeniu wzięła m.in. Esmeralda Godlewska.

Artur Szpilka zawalczy w MMA?! Ambitne plany właściciela KSW, to byłby prawdziwy hit

Don Kasjo przed FAME MMA 10 | Koloseum

Włodarze PunchDown nie zamierzają jednak spoczywać na laurach i chcą sprawić, aby kolejne gale były jeszcze ciekawsze. W tym celu ściągają do siebie kolejne znane nazwiska. We wtorek okazało się, że kontrakt z PunchDown podpisała Ewa Piątkowska. 36-latka to była mistrzyni świata w boksie. Na zawodowych ringach stoczyła 16 walk i tylko jedną przegrała. Dla fanów pięściarstwa to na pewno nie lada gratka.

Zawodnik UFC pokazał szokujące zdjęcia. Obrzydliwe złamanie

Drugim głośnym nazwiskiem, które dołączy do PunchDown będzie Krystian Wilczak. "Krycha" to gwiazda FAME MMA. Na ostatniej gali pokonał Patryka Barana, a teraz spróbuje swoich sił w pojedynku na "liście". - Wszystkim dobrze znany Krystian Wilczak zawalczy już 22 maja w pojedynku main eventowym na PunchDown 4 - poinformowali organizatorzy w mediach społecznościowych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze