znicz kondolencje żałoba świeca świeczka

Autor: ARC

Trzynastolatek stracił przytomność na boisku. Tragiczna śmierć w Hiszpanii

2018-02-04 15:00

Do prawdziwej tragedii doszło podczas jednego z meczów juniorów. Nacho Barbera był trzynastoletnim zawodnikiem hiszpańskiej UD Alizry. Podczas jednego z ligowych spotkań grupy wiekowej 13-14 chłopiec stracił przytomność, a po kilkunastu minutach zmarł na atak serca. Klub ogłosił żałobę i odwołał wszystkie mecze swoich drużyn.

Nacho Barbera był jednym z największych talentów swojej drużyny. Podczas meczu Ad Alzira - CD Esport Base Ontinyent rozgrywanego w ramach ligi grupy wiekowej 13-14 młody chłopiec stracił przytomność.

Sędzia przerwał spotkanie. Nastolatek został przewieziony do szpitala, jednak było już za późno - chłopiec zmarł na zawał serca. Barbera nie miał wcześniej żadnych problemów ze zdrowiem i bardzo dobrze radził sobie z wysiłkiem fizycznym.

Klub UD Alzira przeżywa żałobę. Włodarze odwołali wszystkie mecze zaplanowane w najbliższym czasie. Śmierć chłopca poruszyła całą piłkarską Hiszpanię, łącznie z klubami La Liga, które wyrażają swój żal na Twitterze.

Przeczytaj: Real Madryt znów stracił punkty! Mieli straszyć PSG, przerażają swoich kibiców

Zobacz: Cristiano Ronaldo dostanie nowy kontrakt! Real Madryt chce dać CR7 podwyżkę

Sprawdź: Kolejny dzień w biurze. Spokojna wygrana Bayernu w Moguncji