W walentynki myśleli, że sportowiec MASTURBOWAŁ się przed kamerą. Gdy się odwrócił, to oniemieli [WIDEO]

2020-02-14 15:45 MD
Myśleli, że sportowiec MASTURBOWAŁ się przed kamerą
Autor: EastNews Myśleli, że sportowiec MASTURBOWAŁ się przed kamerą

Walentynki to szczególny dzień dla wszystkich zakochanych. W tym szczególnym czasie odnaleźć się muszą jednak także ci, którym póki co nie dane było znaleźć miłości swojego życia. Specjalny film przeznaczony dla taki osób przygotowała francuska liga rugby, Pro D2, wykorzystując do tego jednego ze sportowców. Pierwsze wrażenie może zmylić!

W wielu krajach na świecie 14 lutego upływa pod znakiem amorów i obecnych na każdym roku symbolach miłości. Osoby żyjące w związkach podkreślają swoją miłość, cieszą się uczuciem i z radością wszystkim komunikują, że mają wielkie szczęście. W takich okolicznościach muszą jednak odnaleźć się także ludzie, którzy swojej drugiej połówki na drodze życia jak dotąd jeszcze nie spotkali. Z pomocą pospieszyła im wspomniana liga rugbystów.

Pro D2 to druga najwyższa liga rugby we Francji. Jest także ostatnim poziomem zrzeszającym zawodowych rugbystów. W rozgrywkach uczestnicy 16 klubów.

Jeden z zawodników, Etienne Dussarte, został wykorzystany do filmu przygotowanego specjalnie na okoliczność Walentynek. Wideo opatrzono podpisem: "Szczęśliwych walentynek również dla wszystkich singli!". A materiał wideo ma tylko 4 sekundy...

Wielu kibiców po samym początku było pewnych, że znany rugbysta po prosto się masturbuje. Nic bardziej mylnego! Pro D2 w zabawny sposób odniosło się do kwestii singli w czasie Walentynek, a film zdobył bardzo dużą popularność.

Najnowsze