W takim bolidzie będzie jeździł Kubica! Zaskakujący wygląd Alfy Romeo. WYCIEKŁY ZDJĘCIA

2020-02-14 10:38 MSo
Robert Kubica
Autor: MARCIN SMULCZYNSKI / SUPER EXPRESS Robert Kubica

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon Formuły 1! Powoli kolejne zespoły ogłaszają, jak będą wyglądały ich bolidy - dokonał już tego Mercedes, Renault czy Ferrari. W piątkowy poranek w mediach pojawiły zdjęcia nowego pojazdu Alfy Romeo Racing Orlen. W takim w ramach treningów czy testów ma jeździć w tym sezonie Robert Kubica.

Kolejne zespoły ujawniają, w jakich bolidach będą ścigać się ich kierowcy w nowym sezonie Formuły 1. Na typowe malowania postawiły Mercedes i Ferrari, Renault natomiast zdecydował się na zwykłą, matową czerń. Alfa Romeo Racing Orlen miała ogłosić, jak będzie wyglądał ich samochód dopiero w pierwszy dzień testowy.

Fani królowej motorsportu z Polski dostali wyjątkowy prezent walentynkowy. Alfa Romeo Racing Orlen spędza dzień z okazji dnia filmowego. Nagrywane są różne reklamy i spoty, a także materiały, które przydadzą się w trakcie sezonu. Do sieci wyciekły zdjęcia z prac na torze.

Model C39 Alfy Romeo wyjechał na tor w bardzo nietypowym malowaniu. Fani, którzy spodziewali się biało-czerwonego-czarnego pojazdu, tak jak miało to miejsce w minionym sezonie, mocno się zaskoczyli. Bolid na zmagania w 2020 roku będzie czarny i do złudzenia przypomina wijącego się po torze węża. Zdjęcia na Twitterze opublikował Beppe Magni. Podobne fotografie pokazał także Motorsport. Czy jednak jest to oficjalne malowanie? Potwierdzenia nie ma.

Na YouTube pojawiły się także nagrania z udziałem bolidu o nazwie C39. Jak prezentuje się na torze pokazał dziennikarz Marco Amendola! Robert Kubica będzie nim jeździł podczas niektórych treningów, a także przedsezonowych testów.

Najnowsze