Lewandowska pokazała prezent na Walentynki. Wiemy, ile kosztuje

2020-02-14 10:04 MSo
Robert i Anna Lewandowscy
Autor: Instagram Anna Lewandowska Robert i Anna Lewandowscy

Na ten dzień czeka z niecierpliwością cały rok niejedna zakochana para! Walentynki to święto miłości obchodzone niemal na całym świecie. W ten wyjątkowy dzień, pary wymieniają się upominkami i jeszcze mocniej przypominają o swoich uczuciach. Nie inaczej robią także celebryci. Jaki walentynkowy prezent pokazała Anna Lewandowska?

Dla wielu par Walentynki to tylko zwykły dzień w roku, w którym po prostu okazują swoją miłość. Są jednak też tacy, dla których 14 dzień lutego jest wyjątkowym świętem, które nie wyobrażają sobie bez prezentów, kolacji w wyjątkowym miejscu, czy wielkiego bukietu kwiatów. Robert i Anna Lewandowscy są wyznawcą tej pierwszej zasady.

- Zagaduję męża na temat Walentynek... Na co mój mąż "Dzień jak codzień". Hahaha no kocham. Kochani dużo miłości... Nie tylko w Walentynki - napisała Anna Lewandowska na Instagramie pod wspólnym zdjęciem z Robertem. Trenerka zadbała jednak o prezent dla siebie, ponieważ "kobiet najlepiej wiedzą, czego im trzeba".

Lewandowska opisała swój walentynkowy prezent na Instagramie. Był to jej walentynkowy box, który zawiera odmładzające serum kwiatowe, synbiotyczna pianka oczyszczająca i maska błyskawicznie upiększająca. Całość na oficjalnej stronie Phlov by Ann kosztuje 259 złotych.

Najnowsze