FIFA 2022 - kiedy premiera? Czy jest już trailer? Czy się będzie różnić od FIFY 21?

i

Autor: canva.com FIFA 2022 - kiedy premiera? Czy jest już trailer? Czy się będzie różnić od FIFY 21?

Wiadomo, który piłkarz trafi na okładkę FIFA 22! Ostatnio przeżył sportowy dramat

2021-07-10 12:23

Najważniejsza jest oczywiście piłka nożna w realnym świecie, ale mnóstwo kibiców interesuje się także i tą w elektronicznym wydaniu. Już niedługo na rynku pojawi się kolejna edycja najpopularniejszej gry piłkarskiej - tym razem będzie to FIFA 22. Firma Electronic Arts poinformowała tymczasem, który piłkarz znajdzie się na okładce najnowszego wydania.

Gry z serii FIFA od lat wpisują się w krajobraz światowej piłki nożnej. Każdego roku firma Electronic Arts wydaje kolejną edycję gry, aktualizując składy i udoskonalając pewne nowinki. Nie inaczej będzie oczywiście także i w tym roku. Wszyscy fani wirutalnej rozrywki piłkarskiej z niecierpliwością wyczekują upłynięcia jeszcze kilku tygodni dzielących ich od możliwości zmierzenia się z innymi w ramach FIFA 22.

Piotr Zieliński z synem - ZDJĘCIA

Electronic Arts tymczasem opublikowało informację odnośnie tego, kto pojawi się na okładce gry FIFA 22. Wybór padł na gwiazdę Paris Saint-Germain oraz reprezentacji Francji - Kyliana Mbappe. Piłkarz w ostatnim czasie przeżył swój prawdziwy sportowy dramat, jako że to właśnie zmarnowana przez niego "jedenastka" w starciu ze Szwajcarią wyrzuciła jego drużynę narodową z mistrzostw Europy. Teraz jednak zawodnik z pewnością chce już spoglądać wyłącznie do przodu.

Zobacz też: PASKUDNY wypadek Rafała Majki. "Boli mnie tak mocno, że nie mogę oddychać"

Kylian Mbappe po ogłoszeniu powyższego faktu przyznał, że od dawna uwielbia grę FIFA i bardzo się cieszy z faktu, że trafi na jej okładkę. Już w niedzielę, 11 lipca, firma Electronic Arts opublikuje natomiast pierwszy zwiastun gry.

Sylwia Dekiert o Euro i igrzyskach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze