Widzew - Zagłębie TV NA ŻYWO. I liga: Widzew - Zagłębie STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać Widzew - Zagłębie w TV Na jakim programie 29.09.2020

2020-09-29 0:47 PFK
Merveille Fundambu, Widzew Łódź
Autor: Cyfra Sport Merveille Fundambu, Widzew Łódź

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec STREAM ONLINE NA ŻYWO I liga: Widzew - Zagłębie TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Widzew - Zagłębie w TV Na jakim programie mecz Widzew - Zagłębie STREAM LIVE w INTERNECIE. Wydaje się, że po słabym starcie w pierwszej lidze Widzew opanował sytuację. W dwóch ostatnich spotkaniach beniaminek był już górą i zgarnął komplet punktów. Czy dobra seria zostanie podtrzymana i łodzianie pokonają także Zagłębie Sosnowiec? Widzew zajmuje w tabeli jedenaste miejsce, a trzy pozycje niżej jest ekipa z Sosnowca. Gdzie obejrzeć Widzew - Zagłębie TV NA ŻYWO Na którym kanale Widzew - Zagłębie LIVE STREAM ONLINE.

Widzew - Zagłębie Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

W poprzedniej kolejce Widzew pokonał 1:0 na wyjeździe GKS Jastrzębie. Jak ocenił to spotkanie trener łodzian Enkeleid Dobi? - Zasłużenie wygraliśmy - przyznał wprost szkoleniowiec beniaminka, którego opinię zacytowała oficjalna strona klubu. - Brakowało nam skuteczności, drugi gol dałby nam więcej pewności siebie. Uważam, że bramka Krystiana Nowaka została zdobyta prawidłowo. Przez to później trudno było nam grać kombinacyjnie, a walka była szarpana. Wjechaliśmy na autostradę, co bardzo drogo nas kosztowało, bo zapłaciliśmy tymi trzema pierwszymi meczami. Przed nami długa droga, ale ruszyliśmy już z miejsca i pierwsze kilometry za nami. W naszej grze widać już to, czego oczekuję od drużyny. Brakuje jeszcze konsekwencji, skuteczności i odpowiednich wyborów w konkretnych momentach. Ogólnie możemy być jednak zadowoleni z postawy drużyny. Nie mamy dużo czasu do kolejnego meczu, ale nie będę szukał w tym alibi. Będziemy za to szukać rozwiązań, żeby i to spotkanie zakończyło się po naszej myśli - zapowiedział trener Widzewa na klubowym portalu. Gdzie obejrzeć mecz Widzew - Zagłębie TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Informacja poniżej.

Widzew - Zagłębie GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Widzew - Zagłębie

Mecz Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec w 6. kolejce I ligi zostanie rozegrany we wtorek 29 września. Początek spotkania Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec o godzinie 18.10. Transmisję z meczu Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec pokaże stacja Polsat Sport Extra. Stream online z meczu Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec dostępny w usłudze Ipla.