Dariusz Szpakowski

i

Autor: SE Dariusz Szpakowski

Wielka tragedia w rodzinie Dariusza Szpakowskiego. Wszystko tuż przed jego 70. urodzinami

2021-05-18 8:20

Dariusz Szpakowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce i jeden z najsłynniejszych polskich komentatorów sportowych w historii. Trudno wyobrazić sobie, że ktoś, kto choć trochę interesuje się sportem, nie zna pełnego emocji głosu Szpakowskiego. Niedawno słynny komentator obchodził 70. urodziny. Teraz „Dobry Tydzień” informuje, że w trakcie przygotowań do świętowania Szpakowski otrzymał niezwykle przykrą informację – zmarła jego mama.

Dariusz Szpakowski jest w tej chwili w zasadzie żywym pomnikiem polskiego komentarza sportowego. W swoim dorobku 70-letni dziennikarz ma setki skomentowanych meczów w najważniejszych rozgrywkach piłkarskich na świecie, takich jak mistrzostwa świata, Europy czy mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów. Szpakowski komentował także letnie oraz zimowe igrzyska olimpijskie. Choć w ostatnich latach fani zwracają uwagę na to, że legendarnemu komentatorowi przydarzają się błędy, to wciąż pozostaje on najbardziej rozpoznawalną i najważniejszą postacią polskiego komentarza sportowego. Kilka dni temu Dariusz Szpakowski obchodził 70. urodziny, teraz jednak okazało się, że nie mógł on w pełni cieszyć się swoim jubileuszem, ponieważ w trakcie przygotowań do uroczystości zmarła jego ukochana mama.

Jan Tomaszewski wspomina GERDA MUELLERA: Był moim KATEM, ale Lewandowski jest lepszy

Smutne urodziny Dariusza Szpakowskiego

Dokładnie 15 maja 2021 roku Dariusz Szpakowski obchodził 70. urodziny. Z pewnością rodzina wybitnego dziennikarza i komentatora sportowego przygotowała dla niego niezwykłą uroczystość. Niestety, nie wszystko potoczyło się tak, jak chciałby tego jubilat. Jeszcze przed urodzinami Dariusz Szpakowski przeżył osobistą tragedię. Jak informuje „Dobry Tydzień” do popularnego komentatora dotarła niezwykle przykra wiadomość. - Niestety, były to dla Dariusza Szpakowskiego najsmutniejsze urodziny w jego życiu. Niedawno zmarła ukochana mama dziennikarza – czytamy na łamach gazety „Dobry Tydzień”.

W rozmowie z tygodnikiem Dariusz Szpakowski przyznał, że bardziej niż świętowaniem urodzin zajęty był on sprawami związanymi z pogrzebem. - Nie mam głowy do celebrowania, w ogóle o tym nie myślę, jestem w trakcie spraw związanych z pogrzebem – powiedział komentator na łamach gazety. W trudnych chwilach Dariusz Szpakowski z pewnością jednak nie jest sam, ponieważ może liczyć na wsparcie ukochanej żony Grażyny Strachoty oraz dwóch córek – Julii i Gabrieli.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze