Trofeum dla zwycięzcy Euro 2020

i

Autor: ANDREI PUNGOVSCHI/AFP/East News Trofeum dla zwycięzcy Euro 2020

Wiemy, kto skomentuje finał EURO. Ten głos znamy wszyscy

2021-05-11 13:38

Trwa odliczanie dni do rozpoczęcia piłkarskich mistrzostw Europy. Mające zostać rozegrane już w tamtym roku Euro rozpocznie się 11 czerwca. Od kilku dni wiemy, kto skomentuje mecze reprezentacji Polski w fazie grupowej. Tym razem TVP Sport uchyliła kolejny rąbek tajemnicy i dowiedzieliśmy się, kto przeprowadzi nas przez finał turnieju. To będzie głos, który zna każdy kibic polskiej piłki.

Impreza, wyjątkowo zaplanowana aż w kilkunastu krajach, rozpocznie się w Rzymie. Włosi zagrają z Turcją i będzie to pierwszy mecz turnieju. Skomentują go Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Na mecz Polaków trzeba będzie zaczekać trzy dni od oficjalnej inauguracji. 14 czerwca Biało-czerwoni zmierzą się ze Słowacją. Spotkanie zostanie rozegrane w Sankt Petersburgu, a za mikrofonem usłyszymy Mateusza Borka. TVP szykuje niespodziankę, bowiem nie zdradziła jeszcze, kto skomentuje z dziennikarzem Kanału Sportowego pierwszy mecz Polaków w Euro.

Paulo Sousa zadecyduje, co będą jedli piłkarze. Selekcjoner szykuje specjalne menu, pojawiły się ważne informacje

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

Duet Laskowski-Podoliński zadba o komentarz drugiego meczu Polaków w fazie grupowej. Piłkarze Paulo Sousy mieli zmierzyć się w Bilbao z Hiszpanią, mecz został jednak przeniesiony do Sewilli. Po wizycie na Półwyspie Iberyjskim wrócimy do Rosji. Ostatni mecz reprezentacji Polski w fazie grupowej będzie należeć do Dariusza Szpakowskiego i Andrzeja Juskowiaka.

Dariusz Szpakowski mógł stracić głos. Szczegóły operacji [GALERIA]

To właśnie Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak zasiądzie przed mikrofonami podczas finału tegorocznego Euro. Obaj panowie są przewidziani do komentowania meczu o mistrzostwo Europy. Warto dodać, że to również oni komentowali pierwszy mecz Euro 2012, w którym Polacy na Stadionie Narodowym w Warszawie zremisowali z Grecją 1:1.

Finał tegorocznej imprezy odbędzie się 11 lipca na Wembley w Londynie.

Najnowsze