Ci, którzy wyśmiewają Dariusza Szpakowskiego za wpadki, zbieleją z zazdrości. Prawda o jego dokonaniach powala

2021-04-23 17:37 jwa
Dariusz Szpakowski
Autor: SE Dariusz Szpakowski

Dariusz Szpakowski uchodzi za nestora polskich komentatorów sportowych. Niezliczone są imprezy, które dziennikarz TVP relacjonował dla kibiców. Jednak niektórzy fani sportu wyśmiewają go za wpadki. Mówi się, że nie myli się tylko ten, kto nic nie robi i Szpakowski wydaje się być doskonałym na to przykładem. Legendarny sprawozdawca pracuje bowiem bardzo dużo i wciąż umila transmisje swoim głosem. A po tym, czego dowiedzieliśmy się o jego zasługach, krytykom z pewnością nie będzie lekko!

Dariusz Szpakowski od niepamiętnych już czasów jest naocznym świadkiem wielkich sportowych imprez. Komentator TVP specjalizuje się przede wszystkim w piłce nożnej i to właśnie jego głos słyszymy najczęściej w trakcie transmisji z meczów reprezentacji Polski. Jednak Szpakowski interesuje się oczywiście także innymi sportami. Z nieoczywistych jego konikiem pozostaje wioślarstwo, które w emocjonujący sposób komentuje przy okazji igrzysk olimpijskich. Choć Dariusz Szpakowski ma wielkie zasługi dla polskiego sportu i dziennikarstwa, to znajdują się tacy, którzy naśmiewają się z jego wpadek na wizji. Krytyków komentatora jest wielu, ale na szczęście legenda mikrofonu i słuchawek nic sobie z tego nie robi. W poniższej galerii przekonacie się, że zasługi Dariusza Szpakowskiego są tak wielkie, że negatywnie nastawieni do niego kibice mogą tylko zazdrościć!

Dariusz Szpakowski odznaczenia

Dariusz Szpakowski jest wielokrotnie odznaczanym i nagradzanym polskim komentatorem sportowym. Najważniejszymi nagrodami dla niego pozostają jednak wielkie emocje i wspaniałe, sportowe wspomnienia. Nic więc dziwnego, że apetyt Szpakowskiego jest ogromny i wciąż podejmuje nowe wyzwania na gruncie zawodowym. Z pewnością stanowi przykład dla młodszych kolegów po fachu, którzy mogli słuchać jego pasjonujących relacji, jeszcze gdy nie potrafili złożyć składnego zdania!

Dariusz Szpakowski wpadki

Jak każdy pracujący przy transmisjach na żywo, Dariusz Szpakowski notował przez lata wpadki. Wiele z nich potrafił jednak obrócić w żart, przez co jest postrzegany jako osoba bardzo sympatyczna. Fani wielokrotnie wypominają mu jednak językowe lapsusy wypowiedziane w emocjach, zapominając o wielkich dokonaniach dziennikarza i sprawozdawcy dla polskiego sportu oraz rodzimego kibica.

Sprawdź: Adam Małysz i jego żona stracili w końcu cierpliwość. Zdecydowali się na drastyczny krok, gdy byli na skraju

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze