Christian Atsu

i

Autor: screen/youtube.com/Newcastle United

Dobre informacje!

Zaginiony piłkarz odnaleziony! Christian Atsu przeżył trzesienie ziemi w Turcji, mamy informację o stanie zdrowia

2023-02-07 9:55

Christian Atsu, reprezentant Ghany i były gracz Newcastle United był wczoraj poszukiwany przez tureckie służby. Zawodnik, który występuje w barwach Hataysporu został pokrzywdzony przez trzesienie ziemi i przez wiele godzin nikt nie był w stanie ustalić, czy piłkarz przeżył. Okazuje się, że gracz z Afryki został wyciągnięty z gruzów i przewieziono go do szpitala. Mamy informację na temat stanu jego zdrowia.

Christian Atsu był wczoraj na ustach wszystkich kibiców piłki nożnej na świecie, którzy dowiedzieli się, że były zawodnik FC Porto i Newcastle United został poszkodowany w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji. Przez wiele godzin nie można było skontaktować się z reprezentantem Ghany i z dużą intensywnością poszukiwały go tureckie służby. Okazuje się, że piłkarz Hataysporu przeżył. Mamy informację o jego stanie zdrowia.

Christian Atsu przeżył trzęsienie ziemi. Mamy informację o stanie zdrowia

O przeżyciu Atsu poinformował dziennikarz Yagiz Sabuncugolu. Okazuje się, że Ghańczyk wraz z piłkarzami i działaczami Hataysporu w trakcie trzęsięnia ziemi znajdował się w budynku, który runął. Ostatecznie jednak, piłkarz przeżył, choć według relacji Mustafy Ozata, wiceszefa jego klubu, doznał drobnych obrażeń.

— Christian Atsu został wydobyty, doznał obrażeń. Niestety nasz dyrektor sportowy Taner Savut wciąż przebywa pod gruzami — mówił na antenie tureckiego Radyo Gol Ozat.

Kim jest Christian Atsu?

Christian Atsu to wychowanek portugalskiego FC Porto. Grał dla Chelsea, Evertonu, Bournemouth, Malagi czy Newcastle United. Ostatnio był zawodnikiem Hataysporu. W Turcji rozegrał się dramat z jego udziałem. Na szczęście 65-krotny reprezentant Ghany został uratowany z zawalonego budynku.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze