Artur Boruc i Sara Mannei-Boruc

i

Autor: Instagram / Sara Mannei-Boruc Artur Boruc i Sara Mannei-Boruc

Żona Artura Boruca kusi w krótkiej spódniczce. Wymowna reakcja piłkarza

2021-04-26 13:22

Mija już niemal rok odkąd Artur Boruc zdecydował się powrócić do Legii Warszawa po wieloletniej karierze w ligach zagranicznych. Lada chwila znakomity golkiper może niejako skonsumować swą ponowną przygodę przy Łazienkowskiej, wywalczając tytuł mistrza Polski w barwach stołecznego klubu. Prywatnie natomiast jest w związku z Sarą Boruc-Mannei i także w sieci nie ukrywa, że jest w niej zakochany po uszy!

Forma zachowana

Kibice Legii Warszawa z pewnością mogą podwójnie żałować, że z powodu zaistniałej sytuacji pandemicznej nie jest im dane oglądać ulubionej drużyny na żywo. Raz, że odnosi ona dobre rezultaty i pewnie zmierza po obronę mistrzostwa Polski, a dwa, że jej bramki strzeże Artur Boruc. Popularny golkiper wybił się właśnie w barwach warszawskiego klubu, by potem zdobywać doświadczenie za granicą występując w Celticu, Fiorentinie, Southampton czy Bournemouth. Mimo czterdziestki na karku pokazuje, że w polskiej Ekstraklasie wciąz jest w stanie radzić sobie doskonale. Sporo jego interwencji w obecnym sezonie ratowało już punkty podopiecznym trenera Czesława Michniewicza. Choć być może refleks na linii jest już nieco mniejszy, to jakości piłkarskiej zdecydowanie się nie zapomina!

Legia mistrzem już w środę? Co się musi stać? ANALIZA, SCENARIUSZE

Prywatnie natomast Artur Boruc cieszy się szczęściem u boku Sary Boruc-Mannei. Kobieta, wielka entuzjastka mody, regularnie publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. A golkiper czasem czuje potrzebę, aby zareagować! Szczegóły w poniższej galerii zdjęć.

Kolejne tajemnice Roberta Lewandowskiego wyszły na jaw. Niemieckie media ujawniają szczegóły z sypialni „Lewego”

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany