25-letnia siatkarka popełniła SAMOBÓJSTWO?! Znaleziono ją MARTWĄ w mieszkaniu

2020-08-02 12:37 DaO
znicz, świeczka
Autor: East News

Jedną z najbardziej dramatycznych decyzji, jaką człowiek może podjąć w życiu, jest decyzja o popełnieniu samobójstwa. Wiele wskazuje na to, że na własne życie targnęła się 25-letnia była siatkarka z Korei Południowej, Go Yoo Min. Ciało młodej kobiety zostało znaleziono w jej własnym mieszkaniu.

Go Yoo Min była doskonale znaną siatkarką w swojej ojczyźnie. Miała okazję występować w zespole Hyundai Hillstate, a więc w jednej z najbardziej utytułowanych drużyn w ostatnich latach w Korei Południowej. Ekipa ta w XXI wieku aż dziewięciokrotnie stawała na podium mistrzostw kraju. W 2016 roku właśnie z Hyundai Hillstate, Go Yoo Min zdobyła złoty medal.

TRAGEDIA gwiazdy sportu. POTWORNA choroba ZABIŁA jego dwuletnią córeczkę

Dość niespodziewanie, bo po zakończeniu ostatniego sezonu, Koreanka zdecydowała się na zakończenie swojej kariery. A warto nadmienić, że w momencie podejmowania decyzji miała zaledwie 25 lat, a więc mogła mieć przed sobą jeszcze wiele sezonów gry. Niestety z Korei dochodzą bardzo smutne informacje o jej losach. Jak wynika z raportu policji, Go Yoo Min została znaleziona martwa w domu.

Tragiczny wypadek 19-letniej sportsmenki! Dziewczyna zginęła na miejscu

Funkcjonariusze na miejscu tragedii nie znaleźli żadnych śladów świadczących o przestępstwie. Wykluczyli włamanie do mieszkania. Dlatego wiele wskazuje na to, że Go Yoo Min popełniła samobójstwo. Wcześniej policja została zawiadomiona o tym, że była siatkarka nie odbierała telefonów od koleżanki z drużyny.

Domniemana dziewczyna Piotra Żyły prosi: Zabierz mnie do sanatorium
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze