Tragiczny wypadek 19-letniej sportsmenki! Dziewczyna zginęła na miejscu

2020-07-29 10:54 MSo
Claudia Hernández Rey
Autor: Instagram / Claudia Hernández Rey Claudia Hernández Rey

Świat sportu pogrążył się w głębokiej żałobie po śmierci 19-letniej lekkoatletki. W poważnym wypadku zginęła utalentowana biegaczka, Claudia Hernandez Rey. Auto, którym jechała razem z czwórką przyjaciół wjechało w drzewo. Zginęła jedynie ona.

Jak informują dziennikarze hiszpańskiej "Marki", w poniedziałek w pobliżu autostrady A-92 doszło do bardzo poważnego wypadku. 19-letnia biegaczka razem z czwórką znajomych podróżowała autem. To z niewiadomych powodów wypadło z drogi około godziny 15:15. Pojazd uderzył w drzewo. W wypadku ucierpiała tylko jedna osoba - Claudia Hernandez Rey, lekkoatletka.

Kibole uderzyli go tak, że z nosa lała mu się krew. Piłkarz Widzewa chce odejść z klubu

Pozostałe cztery osoby zostały przewiezione do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zawodniczka studiowała pielęgniarstwo i trenowała bieg w Granadzie w lokalnym klubie sportowym. Cały świat lekkoatletyki w kraju z Półwyspu Iberyjskiego pogrążył się w głębokiej żałobie. Ze środowiska płyną kondolencje i słowa wsparcia dla bliskich Hernandez Rey. 

Legia Training Center: Rząd wydał 23 miliony złotych! Futbologia Przemka Ofiary

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Przekazujemy kondolencje rodzinie - napisali w oświadczeniu przedstawiciele klubu z Granady. Znajomi opisują dziewczynę jako osobę uśmiechniętą i bardzo pozytywną.