Bartosz Bednorz ZASKOCZONY swoim transferem! "Ktoś podpisuje za mnie kontrakt"

2020-04-05 15:46 MC
Bartosz Bednorz
Autor: Cyfrasport Bartosz Bednorz w barwach reprezentacji Polski

Bartosz Bednorz kilka dni temu mógł przeczytać w mediach, że stał się bohaterem transferowego hitu, zamieniając Modenę na Zenit Kazań. Sam zainteresowany nie chciał tego potwierdzić... - Bardzo mi miło, jeśli ktoś podpisuje za mnie kontrakt - powiedział 25-latek.

Bartosz Bednorz zbiera świetne recenzje grając w Modenie, więc od pewnego czasu coraz głośniej spekulowano o transferze. - Mam na stole oferty topowych drużyn włoskich i rosyjskich. Bardzo mnie cieszy, że mimo młodego wieku doszedłem do momentu, w którym mogę wybierać spośród propozycji z najlepszych klubów na świecie - mówił w lutym w rozmowie z "Super Expressem".

Bartosz Bednorz o ofertach z topowych klubów: Twardo stąpam po ziemi, nie odlatuję i nie zamierzam

Według "Przeglądu Sportowego", Bednorz podpisał kontrakt z Zenitem Kazań, gdzie występują takie gwiazdy jak Earvin N'Gapeth czy Maksim Michajłow. Klub na razie tego nie potwierdził, podobnie jak siatkarz.

Hitowy transfer! Bartosz Bednorz będzie zarabiał FORTUNĘ

- Obowiązuje mnie kontrakt z Modeną. O ruchach transferowych będę mógł się wypowiadać w odpowiednim czasie. Informacje, które pojawiły się w mediach były dla mnie zaskoczeniem. To trochę zabawne. Bardzo mi miło, jeśli ktoś podpisuje za mnie kontrakt. Z decyzją poczekam na koniec sezonu - powiedział w rozmowie z Polskim Radiem.

W Polsce sezon siatkarski został oficjalnie zakończony. We Włoszech jescze nic nie jest przesądzone, chociaż sytuacja w związku z koronawirusem jest tam dramatyczna. Wszystko powinno wyjaśnić się na dniach.

- Nikt nie spodziewał się, że wirus rozprzestrzeni się na taką skalę. Ciężko rozmawiać o czymkolwiek innym, gdy umiera tylu ludzi. Nie jest ważne to, czym zajmujemy się na co dzień. Wszystko schodzi na drugi plan - powiedział Bednorz.

Bednorz jest siatkarzem Modeny od 2018 roku. W Polsce reprezentował barwy SMS PZPS Spała, AZS Częstochowa, Indykpolu AZS Olsztyn i PGE Skry Bełchatów.