Bartosz Kurek wyjawił całą prawdę o rodzicach. Potrzebował ich, przeżył bardzo ciężkie chwile

2021-11-25 15:51
Bartosz Kurek
Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek

Bartosz Kurek od lat jest bez wątpienia jednym z najbardziej ulubionych sportowców w Polsce. Mimo wielkiej popularności i uznania, sportowiec przeżywał dość ciężkie chwile na początku swojej kariery. Jak sam przyznał, w tych ciężkich dla niego czasach, wielką rolę odegrali rodzice. Prawda na temat gwiazdora siatkarskiej reprezentacji Polski wyszła na jaw.

Bartosz Kurek jest postacią, która od lat budzi wielki podziw i stanowi o wielkiej sile drużyny narodowej. Życie uwielbianego sportowca nie zawsze jednak było usłane różami, a on sam niejednokrotnie musiał mierzyć się z dużymi problemami. Jak sam przyznał, pierwsze lata profesjonalnej gry w siatkówkę były dla niego wyjątkowo ciężkie. Na całe szczęście, mógł wtedy liczyć na wsparcie rodziców.

Wzięli Mariusza Pudzianowskiego z zaskoczenia! Włożyli mu to w ręce i kazali brać się do roboty

Bartosz Kurek szczerze o początkach kariery. Nie było łatwo

Dla każdego młodego i początkującego sportowca, początki profesjonalnej kariery są wyjątkowo ciężkie. Nie inaczej było u Bartosza Kurka, który w wieku 16 lat zaczął pojawiać się na siatkarskich parkietach. Jak sam przyznał, bardzo szybko musiał dorosnąć i nabrać odpowiedzialności.

- To właśnie sport nauczył mnie samodzielności oraz odpowiedzialności, ale także dyscypliny i pracowitości. Wiadomo, że plan dnia jest napięty, a długo wszystko godziłem ze szkołą i musiałem to ogarnąć. Poza tym trening czyni mistrza, więc sumienność jest obowiązkowa. - przyznawał Bartosz Kurek.

Gigantyczne oszczędności w PZPN. Kulesza wyjawił zatrważające fakty, chodzi o miliony złotych

Aby zobaczyć zdjęcia żony Bartosza Kurka, Anny, bez makijażu, przejdź do galerii poniżej.

Bartosz Kurek potrzebował rodziców. To na nich mógł liczyć

Jak wspomina Kurek, rodzice, którzy w przeszłości grali w siatkówkę, okazali się wyjątkowo pomocni w tak ciężkich chwilach. Jak sam przyznaje, jego najbliżsi zawsze mieli dla niego czas i byli dla niego prawdziwym drogowskazem.

- Trzeba było szybko stanąć na własne nogi i podejmować samodzielnie decyzje, choć zawsze mogłem dzwonić do rodziców, radzić się czy pożalić. - wspominał Bartosz Kurek.

Sonda
Czy Bartosz Kurek to najlepszy polski siatkarz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze