Siatkówka, Jastrzębski Węgiel, Jan Hadrava

i

Autor: CEV Czeski atakujący Jastrzębskiego Węgla Jan Hadrava w akcji

Problemy czołowego zespołu PlusLigi

Były siatkarz Jastrzębskiego Węgla odpowiedział na słowa prezesa! Kubańczyk z mocnym komentarzem

2022-09-25 19:36

Wicemistrzowie Polski - Jastrzębski Węgiel jest w trakcie przygotowania się do kolejnego sezonu PlusLigi. W ostatnich dniach nawet został zaprezentowany cały skład na zbliżające się rozgrywki, problemem jest tylko fakt, że sezon drużyna z Jastrzębia może rozpocząć bez zagranicznych gwiazd. Na słowa prezesa Adama Gorola zareagował były siatkarz zespołu aktualnego wicemistrza Polski.

W drużynie Jastrzębskiego Węgla pojawiły się niemałe problemy przed startem PlusLigi. Wicemistrz Polski nie może zarejestrować zagranicznych zawodników. Cała sytuacja jest z powodu przeszkód formalnych, które powstały na skutek niemożliwości zapłacenia pieniędzy byłemu zawodnikowi, co spowodowało, że na klub została nałożona kara przez Międzynarodową federację (FIVB) w postaci zakazu transferowego. dotyczący także siatkarzy grających w drużynie w poprzednim sezonie. 

Jastrzębski Węgiel zagra w lidze bez obcokrajowców?! Wszystko przez spór z byłym graczem

Tomasz Fornal: Dobrze się czuję jako dżoker
Sonda
Czy oglądasz siatkarską PlusLigę?

Wcześniej na temat sytuacji w klubie wypowiedział się Adam Gorol w rozmowie z "PAP". - Pewne roszczenia miał i klub, i zawodnik. FIVB podjęła nieprawomocną decyzję, od której się odwołaliśmy. Mamy zapłacić pewną kwotę i z tym nie będzie problemu, nawet jeśli odwołanie zostanie odrzucone. Kłopot jest gdzie indziej. Siatkarz ma zaległości podatkowe w Polsce, Urząd Skarbowy zajął wierzytelność i zakazał nam płacić, poza pewną częścią, jaką uregulowaliśmy. Mamy na to dokumenty, przekazaliśmy ich tłumaczenia FIVB - powiedział wówczas prezes Jastrzębskiego Węgla.

Aleksandra Jagieło wierzy w młodsze koleżanki i wspomina historię „Złotek” Niemczyka. „Też przegrywałyśmy sparingi przed mistrzostwami Europy"

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź byłego siatkarza Jastrzębskiego Węgla - Salvadora Hidalgo Olivy. - Są zasady, których wszyscy przestrzegamy. Przestań kłamać do mediów. Cztery lata temu nie zapłaciłeś mi i nie obwiniałeś mnie za nic. Teraz zapłacisz mi, a sankcja FIVB się skończy. W pięć minut możesz to rozwiązać. Zapłać i możesz grać - napisał Oliva za pomocą mediów społecznościowych.

Zuzanna Górecka spotyka się z byłą gwiazdą męskiej siatkówki. Miała przez to sporo nieprzyjemności, musiała odpowiedzieć

Najnowsze