Siatkówka, Jastrzębski Węgiel, Jan Hadrava

i

Autor: CEV Czeski atakujący Jastrzębskiego Węgla Jan Hadrava w akcji

Problemy czołowego zespołu PlusLigi

Były siatkarz Jastrzębskiego Węgla odpowiedział na słowa prezesa! Kubańczyk z mocnym komentarzem

2022-09-25 19:36

Wicemistrzowie Polski - Jastrzębski Węgiel jest w trakcie przygotowania się do kolejnego sezonu PlusLigi. W ostatnich dniach nawet został zaprezentowany cały skład na zbliżające się rozgrywki, problemem jest tylko fakt, że sezon drużyna z Jastrzębia może rozpocząć bez zagranicznych gwiazd. Na słowa prezesa Adama Gorola zareagował były siatkarz zespołu aktualnego wicemistrza Polski.

W drużynie Jastrzębskiego Węgla pojawiły się niemałe problemy przed startem PlusLigi. Wicemistrz Polski nie może zarejestrować zagranicznych zawodników. Cała sytuacja jest z powodu przeszkód formalnych, które powstały na skutek niemożliwości zapłacenia pieniędzy byłemu zawodnikowi, co spowodowało, że na klub została nałożona kara przez Międzynarodową federację (FIVB) w postaci zakazu transferowego. dotyczący także siatkarzy grających w drużynie w poprzednim sezonie. 

Jastrzębski Węgiel zagra w lidze bez obcokrajowców?! Wszystko przez spór z byłym graczem

Tomasz Fornal: Dobrze się czuję jako dżoker
Sonda
Czy oglądasz siatkarską PlusLigę?

Wcześniej na temat sytuacji w klubie wypowiedział się Adam Gorol w rozmowie z "PAP". - Pewne roszczenia miał i klub, i zawodnik. FIVB podjęła nieprawomocną decyzję, od której się odwołaliśmy. Mamy zapłacić pewną kwotę i z tym nie będzie problemu, nawet jeśli odwołanie zostanie odrzucone. Kłopot jest gdzie indziej. Siatkarz ma zaległości podatkowe w Polsce, Urząd Skarbowy zajął wierzytelność i zakazał nam płacić, poza pewną częścią, jaką uregulowaliśmy. Mamy na to dokumenty, przekazaliśmy ich tłumaczenia FIVB - powiedział wówczas prezes Jastrzębskiego Węgla.

Aleksandra Jagieło wierzy w młodsze koleżanki i wspomina historię „Złotek” Niemczyka. „Też przegrywałyśmy sparingi przed mistrzostwami Europy"

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź byłego siatkarza Jastrzębskiego Węgla - Salvadora Hidalgo Olivy. - Są zasady, których wszyscy przestrzegamy. Przestań kłamać do mediów. Cztery lata temu nie zapłaciłeś mi i nie obwiniałeś mnie za nic. Teraz zapłacisz mi, a sankcja FIVB się skończy. W pięć minut możesz to rozwiązać. Zapłać i możesz grać - napisał Oliva za pomocą mediów społecznościowych.

Zuzanna Górecka spotyka się z byłą gwiazdą męskiej siatkówki. Miała przez to sporo nieprzyjemności, musiała odpowiedzieć

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze